Сиреневая цапля• 20 ноября 2021
Жахлива аварія в центрі Львову
Зараз пошукаю ще відео🙈
Сиреневая цапля
• 20 ноября 2021
Ответ для vihola
Навіщо це. Щодня аварії.
Навіщо ви тут? В цій буденній темі?
Ms. Откровенность• 20 ноября 2021
Ответ для vihola
Навіщо це. Щодня аварії.
Не щодня маршрутка протягує людину через пів міста
Моль Молливна• 20 ноября 2021
Якась не відповідність у статті. Дорошенка і Вашингтона це вулиці в різних частинах міста. Він що? Тягнув жінку за собою через ціле місто ?
Ms. Откровенность• 20 ноября 2021
Ответ дляМоль Молливна
Так.
Моль Молливна• 20 ноября 2021
Ответ дляMs. Откровенность
Так.

Як таке можливо, щоб ніхто не бачив? Там купа зупинок по дорозі на кінцеву?
Ms. Откровенность• 20 ноября 2021
Ответ дляМоль Молливна

Незнаю. Але факт залишається фактом((
Я не тону• 20 ноября 2021
Ответ дляMs. Откровенность
Незнаю. Але факт залишається фактом((
Який факт?
Стекловыжималка• 20 ноября 2021
Жінка, яку маршрутка збила й протягнула через половину Львова, була монахинею
фрау Гитта• 20 ноября 2021
Ответ дляСтекловыжималка
Це важливе уточнення, кардинально міняє справу
Бандитка Сью• 20 ноября 2021
Ответ дляСиреневая цапля
Боже, какой урод. Явно понял, что сбил, ещё и медленно переехал и смылся 🥺
Стекловыжималка• 20 ноября 2021
Ответ дляфрау Гитта
Це про кожний день , та не кожного дня такий жах ((
ЗабежАЛОЧКА• 20 ноября 2021
Ответ дляMs. Откровенность
И теперь, все обязательно должны глянуть видосик, который добрая автор найдет?
успокойте_Меня• 20 ноября 2021
Ответ для vihola
Навіщо це. Щодня аварії.
Ви хоч прочитайте. Там не просто аварія.
Сиреневая цапля
• 20 ноября 2021
Ответ дляМоль Молливна
Ви вмієте читати?
успокойте_Меня• 20 ноября 2021
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вас то хтось змушує дивитись?
Мене більш вразило, що по інкримінованій статті від 3 до 8, і права не факт, що відберуть.
успокойте_Меня• 20 ноября 2021
Ответ дляСтекловыжималка
Скоріш за все наркоман.Неадекват повний .
Та ну. Маршрутчик-наркоман?
Довбень звичайний, скоріше за все.
Стекловыжималка• 20 ноября 2021
Взагалом ,цих наркоманів за кермом ,дофіга . Я через дорогу переходжу , як нелегал через державний кордон , очі квадратні і заглядую за кожну машину.
Любавишна• 20 ноября 2021
Якщо вже пишете про Львів, то хоч якісь фото адекватні виставляйте - сьогодні суха бруківка в 6 ранку була (я собаку якраз вигулювала).
А оце ваше ’Львову’...
І нахіба таке сюди постити - львів’яни мають достатньо інформаційних джерел, окрім Порадниці
А оце ваше ’Львову’...
Сиреневая цапля
• 20 ноября 2021
Ответ дляуспокойте_Меня
Та ну. Маршрутчик-наркоман?
Довбень звичайний, скоріше за все.
Та ладно, вони і п‘яні їздять і обдовбані, мене нічого не дивує. Ви бачили відео? Він ж явно побачив що збив людей це по перше, по друге, 6 ранку це пусте місце
Сумчатая кошка• 20 ноября 2021
А люди которые на улицах, машины которые ехали рядом , полицейские на улицах, что не видели женщину под колесами? Или посмотрели и молча шли, ехали по своим делам? Полгорода протащить человека и никто не заметил?
Стекловыжималка• 20 ноября 2021
Ответ дляуспокойте_Меня
Та ну. Маршрутчик-наркоман?
Довбень звичайний, скоріше за все.
У нас на маршрут як раз і продираються наркоші , ви що ? Це ж живі гроші у кармані щосекунди , вони прям на маршруті і коляться , чи пігулки ковтають .