Сиреневая цапля• 20 ноября 2021
Жахлива аварія в центрі Львову
Зараз пошукаю ще відео🙈
Сиреневая цапля
• 20 ноября 2021
Ответ дляЛюбавишна
Якщо вже пишете про Львів, то хоч якісь фото адекватні виставляйте - сьогодні суха бруківка в 6 ранку була (я собаку якраз вигулювала).
А оце ваше ’Львову’...
І нахіба таке сюди постити - львів’яни мають достатньо інформаційних джерел, окрім Порадниці
А оце ваше ’Львову’...
Єдине що тут неадекватне то це ваш коментар і бережіть голову, не бийтесь нею об стіну
Сиреневая цапля
• 20 ноября 2021
Ответ для vihola
В центрі Львова, а не в центрі Львову.
Тепер зрозуміло навіщо
Любавишна• 20 ноября 2021
ой, автор тут вся така у білому пальті, вирішила трохи хайпанути, так поспішала, що щось-небудь на Порадницю притягнула))
Отримали кайф? Насолоджуйтесь славою, видно на Варту не добігли
успокойте_Меня• 20 ноября 2021
Ответ дляСиреневая цапля
Та ладно, вони і п‘яні їздять і обдовбані, мене нічого не дивує. Ви бачили відео? Він ж явно побачив що збив людей це по перше, по друге, 6 ранку це пусте місце
Прямо не знаю... У нашому бидло-місті Кривому Розі і то таке важко уявити.
Є довбні, що ганяють та підрізають але без нариків і під градусом.
Сиреневая цапля
• 20 ноября 2021
Ответ дляЛюбавишна

Мда……
успокойте_Меня• 20 ноября 2021
Ответ дляЛюбавишна
А до чого тут біле пальто?
Поясніть, будь ласка.
Типу людину 2км на бампері тягнути, то норм? Чи що в цій ситуації білопальтовість?
Поясніть, будь ласка.
Сиреневая цапля
• 20 ноября 2021
Ответ дляуспокойте_Меня
А до чого тут біле пальто?
Поясніть, будь ласка.
Та тут таке інколи пишуть що на голову не налазить, а до чого тут хайп🤷♀️
Кусачая Я• 20 ноября 2021
Ответ дляЛюбавишна
Жены маршруточников негодуют?
ЯниЯ• 20 ноября 2021
Ответ дляМоль Молливна
Якась не відповідність у статті. Дорошенка і Вашингтона це вулиці в різних частинах міста. Він що? Тягнув жінку за собою через ціле місто ?
.
Ватный Пупс• 20 ноября 2021
Ответ дляЛюбавишна
А оце ваше ’Львову’...
Сколько пафоса, мадам
Я не тону• 20 ноября 2021
Ответ дляСиреневая цапля
Я не тону• 20 ноября 2021
Ответ дляMs. Откровенность
Протягнув через пів міста
Змі це не офіційне джерело
Я не тону• 20 ноября 2021
Ответ дляуспокойте_Меня
Вас то хтось змушує дивитись?
Мене більш вразило, що по інкримінованій статті від 3 до 8, і права не факт, що відберуть.
Ким інкримінованій?
Я не тону• 20 ноября 2021
Ответ дляСумчатая кошка
А люди которые на улицах, машины которые ехали рядом , полицейские на улицах, что не видели женщину под колесами? Или посмотрели и молча шли, ехали по своим делам? Полгорода протащить человека и никто не заметил?
Так. Це порадниці були
успокойте_Меня• 20 ноября 2021
Ответ дляЯ не тону
Ким інкримінованій?
Правоохоронцями.
Ким ще? Бабками на лавці?