Дама с собачкой• 21 ноября 2021
Сайт Шафа-повернення коштів
Дівчата підкажіть,бо капець))Замовила на сайті Шафа кросівки безпечною оплатою,1300 грн не з основної а додаткової картки,коли прийшли оказалось дуже великі,я повернула і на наступний день мали гроші мені повернутись на картку,і вийшов шиш(((сайт шафа написав що не зміг перекинути гроші,звернутись в банк,в банку сказали що дійсно йшла трансакція але не пройшла,виясняти на сайті.Знову на сайті написала в службу підтримки,по електронній пошті запитали номер замовлення і як зареєстрована і тишина.Продавець вже в понеділок отримає назад своє взуття а я в розпачі((хто знає що ще можна зробити?
Яйцеголовая• 21 ноября 2021
Сложно сказать, у меня недавно было с Новой Почтой такое. Карта Приват, сумма 1700, хотела наложенный платёж получить на карту - банк запретил эту транзакцию
Получала наличными в отделении, раз не дали удобно
Очень добрый аноним• 21 ноября 2021
Мы все ждёт, присоединяйтесь и отписывайтесь))
Я уже везде писала им, на Фейсбуке тоже люди ждут
Дама с собачкой
• 21 ноября 2021
Блін,я в шоці,щей така сума
,4 роки там і все так добре було
неДодекаэдр• 21 ноября 2021
Да,нас много.Похоже,Шафе капец,в одну сторону деньги продолжают принимать,а возврат не отдают. Пора ,девоньки,готовить статистику по движению средств
Дама с собачкой
• 21 ноября 2021
Сьогодні прийшов лист на електронну пошту що з моєю карткою все добре але є проблеми в банку,вони чим швидше стараються їх виправити і переживають щоб ми кошти отримали бо я не одна)))я написала що пока ви вирішуєте ми об´єднує ось щось написати в кіберполіцію..подивимось... Теж думаю шафа буде закриватись, зараз зроблять пропажу грошей на велику суму і тадам...вертаюсь сюди))
Дама с собачкой
• 21 ноября 2021
Нє,ну то капець,я написала цій жінці що мені відправила товар,щоб перевірила картку,може був збій і їй випадково нарахували,а вона відписала що їй шафа нарахувала вже 15 бонусів за те що товар повернувся.Я в шоці,людина погано виміряла,відправила іншого розміру,нічого не втратила,щей отримала бонуси
Семена рукколы• 21 ноября 2021
Ответ дляДама с собачкой
вона отримала бонуси за витрати, які пішли на катання черевиків, і їх на мало що можна витратити - реклама та комісія.
свої претензії озвучуйте шафі, то взагалі добре, що якісь продавці з ними по безпечці ще співробітничають
Дама с собачкой
• 21 ноября 2021
Ответ дляСемена рукколы
Так продавець сама винна що вони катались,погано виміряла устілку і мені прийшли на 1,5 см більші.Якби зразу не зробила помилки,яб не очікувала 4 дні,втратила гроші і черевики не катались.Шафі я озвучую притензії само собою...І логіки Шафи я не розумію,хтось має свою річ і компенсацію а я тільки вльот і нерви
Семена рукколы• 22 ноября 2021
Ответ дляДама с собачкой
жодного сенсу вас обманювати і катати речі на примірку для продавця нема, оскільки з примірок речі повертаються часто зіпсованими (особливо взуття) і неліквідними для подальшої реалізації
с_переулочка• 22 ноября 2021
Ответ дляДама с собачкой
А вы, наверное, хотели, чтобы её расстреляли? Желательно 2 раза? Успокойтесь, она эти бонусы в наличку не переведет и в результате в плюсе не останется.
Дама с собачкой
• 22 ноября 2021
Ответ дляс_переулочка
Мені всеодно кому що нарахували,мені головне щоб повернулись мої кошти!!не хочу чужого але і не хочу своє втрачати!!
Мне вообще брак выслали. Еще и ответила, что ’честно говоря, не проверяла’. Детские сапожки. Я сама там больше продавец, но тоже не понимаю, как так?! Со мной было однажды и то подозреваю, что развели. Вообще хотела спросить - есть ли покупатели, которые отказываются и получают деньги нормально? Может кто знает? Или это правда сбор остатков и гудбай?
с_переулочка• 23 ноября 2021
Ответ дляАранческа
Не, не может быть гудбай. Шафа, она же Изи и пром.юа