Не пью, не курю• 23 ноября 2021
Дівчата,порадьте штори,хто розуміється?
В мене 1й високий поверх, навпроти інший будинок, дуже хочу собі пошити штори на карниз міні-кафе ( така назва), який матеріал порадите на штори? Щоб максимально пропускало світло і було добре видно все мені, але щоб людям навпроти в будинку мене ні.Дуже дякую :)
Залатавая• 23 ноября 2021
Нема такого варіанту. Все життя живу на першому поверсі. Якщо включене світло в вечірній час, видно все, який би варіант тюлю чи фіранки не був. Тільки штори закривають. Якщо вдень, то не видно з тюлем.
Не пью, не курю
• 23 ноября 2021
Ответ дляЗалатавая
В мене штори блекаут на вечір, а хочеться зараз замість тюлі щось таке як на фото
Не пью, не курю
• 23 ноября 2021
Ответ дляМеня прет))
у мене жалюзи і ними регулюю видимість
А які? В мене були такі класичні, дуже тяжко миються, я їх викинула недавно
Залатавая• 23 ноября 2021
Ответ дляНе пью, не курю
В мене на попередній квартирі була просто тюль до підвіконня. Жалюзі ще були, але не користувалася. Теж високий перший поверх, але напроти нічого не було - дерева і дорога. Тому навіть штори не навішувала.
Меня прет))• 23 ноября 2021
Ответ дляНе пью, не курю
у мене класичні, миються легко. Ще знаю, що можна ролети поставити, які піднімаються знизу до гори. Але поки не було жалюзів , коли тульки були придбали квартиру на початку чипляли папір на вікна, то мені здавалося, що ніби я у погрібі, тому і не замовляла їх.
Не пью, не курю
• 23 ноября 2021
Ответ дляМеня прет))
В мене стоїть ролети день-ніч білі, але всеодно не затишно, хочеться більше світла, тому думаю над такими
Я_и_моя_собака• 24 ноября 2021
Ответ дляСтетоскопуло
купила в Юске специальные наклейки на окна
Что за наклейки? Покажите, пожалуйста