Штора с кисточкой• 23 ноября 2021
Закрыть кредит в моно
Девочки, подскажите, чтоб зайти в льготный период мне нужно например положить 20000. Работает ли в моно, если я буду 5000 перекидывать с карты на карту несколько раз?
Штора с кисточкой
• 23 ноября 2021
Ответ дляРусичка24
А если перекидывать кредитные там же процент всеравно будет.
Понимаю, хочу прикинуть, как мне удобнее будет. Постепенно закрываю кредит
МамОмужа• 23 ноября 2021
Ответ дляШтора с кисточкой
Знаходите ломбард з терміналом.
Закладаєте щось на вашу сумму боргу. Золото наприклад. Вам дають готівку або відразу перекидають на карту моно. Прослідкуйте щоб закинути повну сумму.
Робите це в останній день місяця, позику в ломбарді оформляєте на 2 дні. Наступного дня, тобто першого числа приходите викупляти золото, розраховуєтесь вашою кредиткою через термінал.заплатите лише відсотки ломбарду за один день. І ви знову 2 міс в пільговому періоді . Я так погасила 50 тис за пів року без відсотків, крім відсотків ломбарду, але це дрібниці.
Путающаяся• 24 ноября 2021
Ответ дляМамОмужа
Знаходите ломбард з терміналом.
Отэто схема
Путающаяся• 24 ноября 2021
Автор, надо чтобы деньги переночевали когда у вас расчётная дата, на следующий день можете пользоваться снова на льготном периоде, а не в тот же
МамОмужа• 24 ноября 2021
Ответ дляПутающаяся
Отэто схема
Схема робоча. Всі подружки випробували. Я вже свою кредитку закрила. Може буде якась гарна знижка , куплю телевізор великий, так само погашати буду.
Путающаяся• 24 ноября 2021
Ответ дляМамОмужа
Класс, а как додумались, где то высэчитали тоже?)
МамОмужа• 24 ноября 2021
Ответ дляПутающаяся
Так обов´язково. Останній день місяця закривати, першого числа наступного місяця викупляти з ломбарду. Без жодних комісій через термінал, лише відсотки ломбарду за 1 добу.
Путающаяся• 24 ноября 2021
Ответ дляМамОмужа
Я написала именно ’расчётная дата’ потому что это может быть не первое число месяца или в моно это у всех первое число? У меня в альфе 19е например
МамОмужа• 24 ноября 2021
Ответ дляПутающаяся
Подружка сказала. Вони в ремонті, то з кредитки зараз не вилазять. Кожних 2 міс.це провертають.
Путающаяся• 24 ноября 2021
Ответ дляМамОмужа
Прикольно)
МамОмужа• 24 ноября 2021
Ответ дляПутающаяся
А моно ми ходимо в кінці місяця всі. Останній день. Я про всяк випадок перед тим роблю мінімальний платіж на випадок форсмажору. Але закриваю в нуль в останній день. Бажано зранку йти щоб в ломбарді були бабки.
І якщо раптом кажуть немає готівки, прийдіть в таки й то час, або коли буде, передзвонимо, я так боюсь, іду в другий ломбард.
Це коли була велика сумма і вони всю не могли закинути на моно, решту готівкою віддавали. На моно відразу можуть закинути вроді 20 тис. Але є ломбарди які тільки готівку дають. Треба тоді йти і самому в термінал поповнювати.
А я с Рио-де-Житомира!• 24 ноября 2021
Ответ дляМамОмужа
Вы гениальны :) Я на днях думала, думала - но не придумала. Почти ) Но почему ломбард - может, что-то другое?
Путающаяся• 24 ноября 2021
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ну так ломбард - это если больше негде взять)
МамОмужа• 24 ноября 2021
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ломбард під заставу вам дасть потрібну сумму. Але мусить бути з терміналом. Щоб знову скористатись кредиткою , коли будете викупляти . І відсотки за один день не великі. Просто треба брати а позику ріано ту сумму, якою закрити кредитку. Не більшу, щоб більші відсотки не платити.
А я с Рио-де-Житомира!• 24 ноября 2021
Ответ дляПутающаяся
Я так понимаю, что не считаются переводы с карты на карту физических диц. А как знать, что за расчет с ломбардом?
А взять? Всяко-разные быстрые кредиты ) Но я тоже не уверена.
МамОмужа• 24 ноября 2021
Ответ дляПутающаяся
Навіть хтось позиче, потім з кредитки треба зняти готівку щоб відлати. А це комісія. Порахувати просто що дешевше комісія при зйомі готівки, чи відсотки ломбарду за 1 добу.
А я с Рио-де-Житомира!• 24 ноября 2021
Ответ дляМамОмужа
Спасибо большое ) Да, в итоге происходит обналичивание ) Поняла про терминал. Но вот если бы не ломбард... Нужно что-то еще придумать )
МамОмужа• 24 ноября 2021
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Швидкі кредити, там напевно відсотки космос
Путающаяся• 24 ноября 2021
Ответ дляМамОмужа
Точно, как у вас все продумано блин)
МамОмужа• 24 ноября 2021
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
В нас навіть прийнято було одне одному позичити на 2 дні золото щоб прогнати кредитку.
А я с Рио-де-Житомира!• 24 ноября 2021
Ответ дляМамОмужа
За один день - вряд ли ) Другой вопрос, будет ли это считаться.
Не знаю, как в Моно - в Пумбе по окончанию льготного периода, через 60 дней, после оплаты всей суммы льготными будут лишь оплата картой, безнал. Перевод с карты на карту - не считаются.
Вот поэтому и сомневаюсь. По ломбарду - у меня пунктик, я там кольцо потеряла, не подойду больше. Да и кто знает, какой там расчет - вот вы про терминал полезность сказали, спасибо.
А микрокредиты - вот думаю, а вдруг там тоже нюансы... Хотя..хз )
А я с Рио-де-Житомира!• 24 ноября 2021
Ответ дляМамОмужа
Вы молодцы, вот придумали - здорово :)
МамОмужа• 24 ноября 2021
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Там весь сенс в терміналі
А я с Рио-де-Житомира!• 24 ноября 2021
Ответ дляМамОмужа
Там весь сенс в терміналі
Да, терминал ) Безналичной оплаты. Вот если бы точно знать, как эти микро- получают деньги ))
В любом случае спасибо за идею и подсказку
МамОмужа• 24 ноября 2021
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Успіхів. Не бійтесь ломбардів. Зараз є нормальні сітки, почитайте відгуки. З терміналами. Закидають на карточку, щоб з готівкою не ходити. Я перший раз так боялась. А потім вже ходила як до себе додому.