ТрамвайGirl• 01 декабря 2021
Розсудіть,будь ласка
Я заміжня вже 20 років. Чоловік часто гуляє, кожен вечір випиває пиво. Хоча працює, заробляє гарно. Гроші всі в сім´ю. Я стала невпевнена в собі. Нічого не цікавить. Прикидаюся щасливою. Після гулянок його зриваюсь і кричу мов несамовита. Дійшло діло до ремонту дому. Не робили його дуже давно. Купили вікно, і він запропонував занести його в дім. Я не погодилася, так як буде сміття після нього. В нас є куди його поставити окрім дому. І тут почалося. Він в домі господар, якби не я то дім уже давно був би із золота. Я своїми криками йому це мішала зробити. Я потєряною народилася. І так далі. Хоча все господарство завжди було лише на моїх плечах. Не допомога в нівчому. Що це? Як мені бути?
Играю у края• 02 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Та ну тут є прикол. Чомусь його курви і в грязних носках приймають, і це факт, перевірений мною. Ще мають наглість дзвонити йому в будь який час суток, ще й наполегливо. І він інколи говорить мені хто телефонує, і рже. А потім через пару годин каже що ніхто не дзвонив, то в мене криша поїхала
Зміни поведінки, провали в пам´яті... Людина реально в це вірить
Путающаяся• 02 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Подружок нема😂😂 вчитель за освітою. Роботи не боюсь ніякої. Багато вмію і рада вчитися новому
В Киеве нужны гувернантки - много работающих мамок и им некогда с детьми возиться - им карьеру надо делать и пахать. Найти комнату на съем, устроится в хорошую семью гувернанткой. Зп от 80 грн/час. Я, честно, и для себя тоже рассматриваю такой вариант заработка. Перегорела в своей специальности, детей люблю. У меня есть права, иностранный, могу обучать игре на фортепиано.
Путающаяся• 02 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Двоє
Зачем было рожать двоих при таком нелюбящем Вас муже?
Чучело сосны• 02 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Ні, не устраєвало. Терпіла так як боялася залишитися одна. Батькам не розповідала
Ну тогда в чем вопрос ?
Терпите дальше.
Чучело сосны• 02 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Тяжко так.. вийшла заміж в 17 років. Крім нього в мене нікого не було. За що таке відношення????
А каким оно должно быть, если все эти 20 лет Вы сами себя не уважали.
Губы рыбы• 02 декабря 2021
Ответ дляТрамвайGirl
Так це хіба жирувати. Це 20 років плачу в подушку, без підтримки. Це пекло
Зачем?