Форс мажор• 02 декабря 2021

OLX.PL чи можна щось моніторити на польському олх. І як доставити.

Шукала малим різні "необхідні" дрібниці. І відкрила для себе, що на польському олх ціни приємніші. Шукала б/у. тунель ікеа, клітку ферпласт для творинки. І загалом виглядає,що якщо моніторити можна потрібні речі там вигідніше найти.
Питання який відсоток + через посередника
І чи можливо самому. І чи має їдея право на життя?
Просериарила молодость• 02 декабря 2021
Регистрируйтесь, адрес вводите склада мист, европочта или какой выберете и покупайте сами, карты наши принимает

Язвочка• 02 декабря 2021
Вигідно якщо хтось живе в Польщі
Прасковична• 02 декабря 2021
Интересно , а доставка не сожрет выгоду?
Настасья Пицун• 02 декабря 2021
Не забывайте,там тоже могут обмануть. Последнее время все чаще
автор Форс мажор • 02 декабря 2021
Ответ дляПросериарила молодость
Є щось таке як наша олх доставка?
Щоб гроші зняло ,після того як там з пошти хтось прийме.
Не розумію як то робиться безпечно. Якщо я тут. І ні можу подивитись що прийде їм на склад в Польщі
Жирафовое варьенье• 02 декабря 2021
Ответ дляФорс мажор
Є щось таке як наша олх доставка?
Автор, доставка вам вийде дорого. Живу в Польщі і знаю. В Україну возить транспортна компанія Ivan.com - 80 злотих одна посилка в Україну, а далі по україні новою поштою
автор Форс мажор • 02 декабря 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я вас чекала.

Дякую
Підозрювала про таке.
Як варіант, думала про дівчат, що ходять по магазинах закуповуються і привозять сюди. Але вони просто їздять на день здається...
І з поштою не думаю,що будуть бавитись

Жирафовое варьенье• 02 декабря 2021
Ответ дляФорс мажор
Я вас чекала.

Дякую
Підозрювала про таке.
І з поштою не думаю,що будуть бавитись
Так. І по самій Польщі доставка однієї посилки на пачкомат 9 злотих мінімум. От і виходить кругленька сума за доставку
Ковбой Хагис• 02 декабря 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Если Вы живете в Польше или покупаете , то должны знать о возможности купить товар на Олкс с пересылкой стоимостью в 1 зл
автор Форс мажор • 02 декабря 2021
Ответ дляКовбой Хагис
Детальніше?
Якщо в мене ніхто там не живе. Актуальна інформація?)
Ковбой Хагис• 02 декабря 2021
Ответ дляФорс мажор
Детальніше?
Так. Но не для всех объявлений, а с пометкой соответствующей
Жирафовое варьенье• 02 декабря 2021
Ответ дляКовбой Хагис
Різниця, думаю, не суттєва) Не всі продають з олх доставкою. Це по-друге:)
Кофе в лобби• 02 декабря 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
У них постлуа залежить від.ваги і від габариту.
Я передавала одяг, 2 сумки, як Ашан, вийшло 180зл.
А від коли вони беруь лише в коробках, то доставка ще більше.
Ну і ніхто безкоштовно перевіряти товар не буде.
І , якщо продавець кине, теж ніхто виясняти за автора не буде.
автор Форс мажор • 02 декабря 2021
Ответ дляКовбой Хагис
Ви живете у Польщі?
Можна з вами подружитись і так пробувати щось пересилати?)
Чи вигода зникає...через пересилку
Жирафовое варьенье• 02 декабря 2021
Ответ дляКофе в лобби
Так, але я писала про мінімум
автор Форс мажор • 02 декабря 2021
Ясно
Що діло темне
автор Форс мажор • 02 декабря 2021
Проїхали
Всім дякую
Кофе в лобби• 02 декабря 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так, але я писала про мінімум
Ви писали, одна посилка в Україну 80 зл.
То хіба щось мале, дешеве і негабарит.
То,що шукає автор, під цю категорію не попадає.
Ковбой Хагис• 02 декабря 2021
Ответ дляФорс мажор
Ви живете у Польщі?
Чи вигода зникає...через пересилку
Можна, але дійсно вигода зникає через пересилання . Я двічі відправляла посилку в Україну, більше не практикую . Вартість пересилки однієї посилки до 10 кг 60 злотих ( 420 грн). Писала опис вмісту та вартість в що мені обійшлося куплене . Але по приїзду в Україну прикордонники оцінили ,невідомо як ,вміст і мені прийшлося сплачувати ще 2000 грн за перевищення ліміту . Чеків для підтвердження вартості у мене не було . В посилці було моє взуття ношене ( Кларкс та Крокс ), ще солодощі , сумка нова та чоботи сину нові. Відправила посилку, бо сама летіла літаком, щоб менше речей в руках тягнути . Щось доводити було без сенсу, з тих пір зав’язала з пересиланням . Ще передають посилки через перевізників ( так вигідніше), але мені якнайменше 70 км до найближчого такого міста ( Вроцлав), як розумієте - не варіант . В іншому - питайте, пишіть , допоможу без проблем . Можу відкритися

Ковбой Хагис• 02 декабря 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Тут згодна . Ще використовую доставку Аллегросмарт ( на аллегро)
Жирафовое варьенье• 02 декабря 2021
Ответ дляКовбой Хагис
Так, зручно. Але якщо покупка від 40 злотих то дармова достава
Жирафовое варьенье• 02 декабря 2021
Ответ дляКовбой Хагис
А можна поцікавитися?) 70 км від Вроцлава, то де?
Ковбой Хагис• 02 декабря 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я це знаю . Сьогодні забрала чергову посилку . Щось дешевше нема сенсу купувати через Інтернет, бо доставка буде дорожчою
Ковбой Хагис• 02 декабря 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Місто Равіч
Ковбой Хагис• 02 декабря 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ось
автор Форс мажор • 02 декабря 2021
Ответ дляКовбой Хагис
Дякую за розгорнуту відповідь.
Спробую пошукати, ще перевізників)
Гарного вам вечора)
На все добре)
Жирафовое варьенье• 02 декабря 2021
Ответ дляКовбой Хагис
Ось
Людочка, привіт) Я тебе знаю:)
Ковбой Хагис• 03 декабря 2021
Ответ дляЖирафовое варьенье
Людочка, привіт) Я тебе знаю:)
Привіт ! І я