задумчивая мордочка• 03 декабря 2021

Детская косметика, подарочный набор

Посоветуйте, пожалуйста, набор детской косметики на подарок. 10 лет ребенку
Радостина• 03 декабря 2021
Ви на подарунок чи для своєї дитини. Якогось хорошого готового набору дитячого не бачила, ну таке, як іграшка для маленьких, одне розчарування. Краще самій зібрати. В Єві такі духи дитячі дуже смачно пахнуть і стійкість кілтка годин. Можна ще лаків для нігтів в мініатюрі накупляти з блискітками, гігієнічну помаду або бальзам з колором

автор задумчивая мордочка • 03 декабря 2021
Ответ дляРадостина
мне на подарок
кружкаЭсмарха• 03 декабря 2021
Ответ длязадумчивая мордочка
мне на подарок
Если вы об уходовой косметике, очень рекомендую Cryo Cosmetics - cryocosmetics.ua/dlya-detey/
Радостина• 03 декабря 2021
Нам теж 3 рази дарили, в 5 років дитина була рада, а в 8 вже розчарована. Лак не красить, розтікається, здирається як клейонка, духи воняють, а тіні одразу осипаються, решта скачується. Це були набори до 250 грн.
Телепузик• 03 декабря 2021
на 10 лет только настоящую взрослую косметику дарят, выбираете на свой бюджет.
моя бы детского набора - не поняла.
Ответ дляТелепузик
моя бы детского набора - не поняла.
так я и спрашиваю)потому что моя еще не доросла до взрослой. а в 10 уже что-то хорошее нужно