Тут надолго• 11 декабря 2021
Хто ходить в тренажерний зал, питання до вас.
Займаюсь з тренером 3 місяці, два рази функціональні тренування ( перед ними пів.години кардіо) і раз тренажери з більшенням по вазі. Харчування стараюсь притримуватись ПП, іноді порушую, але в межах добової норми калорій 1300 - 1500. Так от, вага на місці, хоч візуально люди кажуть,що схудла, сама бачу,що наче тіло краще стало, але чому вага стоїть? Можливо в когось було так само? Запитувала в тренера, каже,що значить я не так харчуюсь, але ж раніше я взагалі спортом не займалась і їла більше калорійної їжі, і вага така ж була, а тут так пахаю, стримуюсь в їжі.
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ дляЛеньГуглить_правда
вам тренер должен сказать,что объёмы важнее.жир легче мышц
Він так і каже, але мені здається,що об´єми теж не дуже, по 2 см за 3 місяці.
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ длявентиляторная
Автор, справа у м’язах.
Головне - не вага, тренер не казав?
Казав, то що вага взагалі не піде в низ? Я так хочу побачити мінус, як дурна на ті ваги скачу, добре,що хоч спорт полюбила, то не покину це заняття, бо так напевне від відчаю вже кинула б.
ЛюблюДевчонок• 11 декабря 2021
А з водою як? Вага може триматися із-за недостатньої кількості води.
вентиляторная• 11 декабря 2021
Ответ дляТут надолго
3 місяці це дуже мало насправді.
А у Вас яка вага?
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ой, воду закинула. Раніше взагалі її нн пила, коли пішла в спортзал почала пити напротязі дня 1,5 л. То місяць мені так було погано,постійна тошнота, мішки під очима, перестала пити все нормалізувалося. Тому зараз пю тільки в спортзалі під час тренувань.
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ длявентиляторная
3 місяці це дуже мало насправді.
А у Вас яка вага?
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ длявентиляторная
3 місяці це дуже мало насправді.
А у Вас яка вага?
А через скільки часу можливий класний результат?
вентиляторная• 11 декабря 2021
Ответ дляТут надолго
Зріст?
Якщо вага стоїть, справа точно у харчуванні.
Грішите.
Пацелуйнитуда• 11 декабря 2021
Ответ дляТут надолго
Как говорил мой тренер - нужно два года. В принципе, думаю, что так и есть.
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ длявентиляторная
Зріст?
Грішите.
165. Я чесно вам написала, якщо я грішу то в межах калорійності. Веду калькулятор калорій Хікі, все важу, перевіряю калорійність.
вентиляторная• 11 декабря 2021
Ответ дляПацелуйнитуда
При добрих задатках і бажанні можна за рік вибудувати тіло, але якщо є зайва вага - то, мабуть, більше. Тренер Ваш правий.
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ дляПацелуйнитуда
Я собі рік дала часу
Тарабарщина• 11 декабря 2021
Уйдёт резко! Я так начинала стоял вес(
Мышцы тяжелее тело красивее но вес стоит(
И сейчас даже чуть плюс(((( но я не унываю потому что уже похудела на 20 кг
ЛюблюДевчонок• 11 декабря 2021
Ответ дляТут надолго
Починайте потроху збільшувати об´єм води, але не зразу 1,5 літри. Організм має прилаштуватись, а то і навантаження зразу, і води багато, от серце і не може раптово прокачати такі об´ єми та нирки не справляються, тому і набряки і мішки пішли. Ви багато часу жили не так, як зараз. Організм має перелаштуватися, і це не один місяць часу займе.
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ длявентиляторная
Я виставляла тут свою фігуру, майже всім сподобалася, це ще було до спортзалу. В мене фігура груша, пропорції гарні.
Печальки.нет• 11 декабря 2021
Надо сделать замеры объемов и тогда будет понятно сбрасываете ли вы вес. Силовые могут наращивать мышечную массу под жирком
вентиляторная• 11 декабря 2021
Ответ дляТут надолго
Я була на програмі у тренера Віктора з ФБ. Там неможливо грішити у межах калорійності. Солодке є солодке, на етапі схуднення можна собі дозволити щось з’їсти раз в тиждень, але не більше.
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ длявентиляторная
З солодкого в мене мед, сухофрукти, рідко можу 20 грамм шоколаду з´їсти. Боюсь,що буду зриватись якщо ще це виключу.
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ дляТарабарщина
Уйдёт резко! Я так начинала стоял вес(
Дали надію
вентиляторная• 11 декабря 2021
Ответ дляТут надолго
Ну я не бачу різниці між медом, сухофруктами та цукром. По калорійності +- те ж саме.
Краще не виключати повністю, звісно. Але обмежити)
Телочка• 11 декабря 2021
Ответ дляТут надолго
Так у вас калораж маленький.
Как при 68 кг и физ нагрузках есть 1200?? Конечно будет стоять.
Телочка• 11 декабря 2021
Ответ дляТарабарщина
Уйдёт резко! Я так начинала стоял вес(
Покажите фотки до и после для мотивации.
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ дляТелочка
Так у вас калораж маленький.
Коли їм більше калорій, то таке враження, що тільки те і роблю що їм і починаю набирати вагу, там 100,там 200 грамм, от за неділю може до 1 кг дійти. Тільки зменшую, вага стоїть хоча б.
Ананомчикус• 11 декабря 2021
Значит что-то с питанием, я за 1,5 месяца скинула 7 кг, и небольшого веса с 59,5 до 52 при росте 167. Потом начала наедать таки, потому что уж очень тощая была
Ананомчикус• 11 декабря 2021
И при этом у меня 1 раз в неделю стабильно был загрузочный день, когда я ела всееееее что душа пожелает
Телочка• 11 декабря 2021
Ответ дляТут надолго
Может вы до этого сидели на низкокалорийной.
Странно очень.
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ дляАнаномчикус
Ви не могли б описати, що ви їли на протязі одного дня при схудненні?
Тут надолго
• 11 декабря 2021
Ответ дляТелочка
Странно очень.
Я завжди мало їла, навіть шкідливої їжі. Могла попити кави з цукеркою, потім чай з бутербродом, потім чай з сиром, ввечері зїсти фруктів і все. Якщо їла піццу чи суші в обід, то ввечері навіть не вечеряла.