Бибер-анонимер• 13 декабря 2021

Хлібниця, в якій не сохне хліб?

Була в нас металева з відкидною кришкою, але хліб у ній швидко сохнув.

Напевно, найщільніше закриваються хлібниці з ґумовою/силіконовою прокладкою на кришці? Але поки що в інтернеті таких не знайшла.
Хто має таку (або іншу, в якій не сохне хліб) - порадьте, будь ласка.
Шумелка Мышь• 13 декабря 2021
Я тільки в холодильнику.
ЛижТолько• 13 декабря 2021
Давно храним хлеб в холодильнике
пАлАвинкА• 13 декабря 2021
Ещё кто-то ими пользуется?! Я в холодильнике храню хлеб.
Этожзвяздаяегообожаю• 13 декабря 2021
холодильник
автор Бибер-анонимер • 13 декабря 2021
Дякую, мене цікавить саме хлібниця.

В холодильнику пробувала зберігати, але це не вирішує проблему - головна ідея в тому, щоб не зберігати в пластиковому пакеті. А в холодильник все одно доводиться в пакеті класти, бо в полотняній торбинці якось не дуже гігієнічно, як на мене.
Атаманша• 13 декабря 2021
Візьміть Tupperwear
Сарафанное радио• 13 декабря 2021
Ответ дляБибер-анонимер
Дякую, мене цікавить саме хлібниця.

можна в судочку зберігати в холодильнику замість пакета
Малявка-козявка• 13 декабря 2021
Смотрите деревянные
автор Бибер-анонимер • 13 декабря 2021
Ответ дляСарафанное радио
Ну ок, я не хотіла починати тут холівар, але оскільки так багато прихильників тримати хліб у холодильнику... То насправді, попри популярний міф, хліб у холодильнику черствіє швидше.

Я печу свій власний хліб і не раз мала змогу в цьому переконатися, а ось і доказ:

Never keep your bread in the fridge. The starch molecules in bread recrystallize very quickly at cool temperatures, and causes the bread to stale much faster when refrigerated
https://www.goodhousekeeping.com/uk/house-and-home...

Тому надалі велике прохання дописувати тільки тим, хто може ще порадити САМЕ хлібниці )))
автор Бибер-анонимер • 13 декабря 2021
Ответ дляМалявка-козявка
Смотрите деревянные
Дякую, але сам матеріал не принциповий - принципово, щоб кришка щільно закривалася. Таку й шукаю.
Малявка-козявка• 13 декабря 2021
Есть хлебницы, у них крышка в виде разделочной доски.
НЛОша• 13 декабря 2021
Ответ дляБибер-анонимер
Дякую, мене цікавить саме хлібниця.

хлебница должна дышать. в идеале это глиняный большой сосуд, не глазированный, с плотно прилегающей крышкой.

я такой присмотрела, но еще не пользовалась

деревянные хлебницы плесневеют, да и хлеб в них сохнет со скоростью звука.

п.с. я пока что в пакет и в холодильник по старинке
НЛОша• 13 декабря 2021
Ответ дляБибер-анонимер

Автор, расскажитеив двух словах о своих хлебах, плз.
я на закваске пекла, но результат был так себе... думаю проблема в руках-не умею вымешивать.
в чем или на чем печете? камень?
автор Бибер-анонимер • 13 декабря 2021
Ответ дляНЛОша
в чем или на чем печете? камень?
Я в основному печу з інструкції до моєї хлібопічки, Панасонік, всі рецепти, які пробувала, виходили добре. Ну, і вимішує, відповідно, хлібопічка. Але часто замішую в ХП, а печу в духовці, без всякого каменя і виходить прекрасно, тому річ точно не в камені.

На заквасці я не печу, раз пробувала її зробити, не вийшло, а мені ліньки пробувати ще, мене на дріжджах більш, ніж влаштовує ) Думаю, вся проблема в заквасці, як на мене, це капризна штука ) А на дріжджах пробували пекти?
НЛОша• 16 декабря 2021
Ответ дляБибер-анонимер

на дріжджах не цікаво-в магазині повно такого добра ;)
та й без хлібопічки вимісити то ще та роботка....
автор Бибер-анонимер • 17 декабря 2021
Ответ дляНЛОша
Я б не сказала, що повно. Більшість хлібів у магазині далеко не такі смачні, як мій; мають якісь незрозумілі інгредієнти (як мінімум, маргарин, а ми такого не вживаємо) і черствішають швидше, аніж домашній. Ну, і плюс запах щойно спеченого хліба вдома - це ммм... А на заквасці чи ні - це, як на мене, вже деталі )

Бажаю вам приборкати ту закваску ))