Пленница SexShop-а!• 16 декабря 2021
Дія єпідтримка
Підкажіть що робити якщо в дії не відображається є підтримка ? хоча нещодавно я додавала картку та мені приходило повідомлення від дії, а зараз мій чоловік отримав коштів 1000грн, а я ні і є підтримки в пошуку немає в дії.
Г@Л@В@ломка• 16 декабря 2021
читать еще что-то кроме советчицы
есть такое понятия, как новостные каналы, официальные сайты
Отвечаю всем• 16 декабря 2021
Я обновила дию и у меня тоже не было этрй е пидтримки, а на след день пришло уведомление что можно оформить эту картку
Дайте подумать• 16 декабря 2021
Ответ дляАфродитаПетровна
Дию обновили?
Я не обновляла, сегодня появилась
В окошке послуги напишите е пидтримка так как на фото и на следующий день появится
Пленница SexShop-а!
• 16 декабря 2021
Ответ дляОтвечаю всем
Я карту оформила але в додатку дія є підтримки немає. Чи її не повинно бути чи вона потім з´явиться? в чоловіка є і гроші йому вже прийшли.
Пленница SexShop-а!
• 16 декабря 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
читать еще что-то кроме советчицы
Там такої відповідь я не знайшла і підтримка не працює бо перезавантаження лінія
Пленница SexShop-а!
• 16 декабря 2021
Ответ дляДайте подумать
Я не обновляла, сегодня появилась
Тобто її в пошуку немає але всеодно написати?
Дайте подумать• 16 декабря 2021
Ответ дляПленница SexShop-а!
Да
Пленница SexShop-а!
• 16 декабря 2021
Карту я вже оформила, але як мені отримати на неї гроші якщо в мене немає в послугах застосунку дія послуги є підтримка?
Г@Л@В@ломка• 16 декабря 2021
Ответ дляПленница SexShop-а!
Г@Л@В@ломка• 16 декабря 2021
это уже для совсем не умеющих читать и искать
Для тих українців, хто не братиме участь у бета-тестуванні проєкту «єПідтримка», послуга буде доступна лише з 19 грудня.
Пленница SexShop-а!
• 16 декабря 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
І де ви там побачили відповідь на моє питання? Я завантажила вже дію і у мене є covid сертифікат я відповіла на запрошення єпідтримки і створила картку, але зараз додатку дія є підтримка не відображається і кошти не нараховуються
Пленница SexShop-а!
• 16 декабря 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Здається це ви не вмієте читати. Я конкретно написала що я це все вже зробила, але гроші не нараховується і в додатку дія не відображається є підтримка
Г@Л@В@ломка• 16 декабря 2021
Ответ дляПленница SexShop-а!
нельзя быть такой... тугой
Г@Л@В@ломка• 16 декабря 2021
Ответ дляПленница SexShop-а!
мляяяя
с 19.12
Пленница SexShop-а!
• 16 декабря 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
нельзя быть такой... тугой
Я вже про це писала що мій чоловік вже отримав кошти і справа не в цьому. Не думайте що ви розумніше когось, якщо вмієте читати я теж вмію читати, але я не можу знайти потрібно мені інформацію тому сюди написала не треба тут копіювати і вставляти текст з інтернету.
Пленница SexShop-а!
• 16 декабря 2021
Ответ дляГ@Л@В@ломка
мляяяя
с 19.12
Якщо вже копіюєте то хоч читайте те що ви копіюйте там написано що це стосується тих осіб які не використовують додаток дія тільки вони можуть отримати після всі інші можуть до 19 отримати
наКоблучках• 16 декабря 2021
Я маме оформила карту в Моно, у нее нет айди, думала что как-то иначе нужно к Дие привязывать карту.
Подождем
МастерЮля• 17 декабря 2021
Довбіть в Дії Службу підтримки,оберіть пункт питання єпідтримка і відповідь менеджера.Да,це довго,але в мене була ситуація один в один,після спілкування за три години чудним образом все відновилось.