Клевотница• 20 декабря 2021
Як правильно написати заяву?
Всім доброго вечора. Скоро має відбутися розлучення в суді з ініціативи чоловіка. Способи примирення між нами були, в наслідок чого, я завагітніла. Результати УЗД та довідка про вагітність є. Потрібно до цього всього написати заяву з посиланням на закони і т.д, щоб суд закрив провадження по справі у зв´язку з вагітністю відповідача. Весь інтернет перерила, але зразка такої заяви не знайшла. Якщо хтось може допомогти, відгукніться. Дякую.
Р.S. За адвоката знаю, що можна звернутися, але немає ні часу, ні зайвих коштів. Завтра вранці повинна занести заяву до суду.
Топтунша• 20 декабря 2021
Что вы в итоге выиграете? Время? Больнее будет расставание...и ребенку тоже
ФсеСама• 20 декабря 2021
Чого не хочете розлучатися? Все одно дитину запишуть на нього автоматично.
Хоча вагітнити з метою примирення якось не дуже мудро....
Единорог_помог• 20 декабря 2021
Автор, останавливайте развод.
Просто сложный период в отношениях. Пройдёт, останетесь вместе.
Напишите в свободной форме.
Во время заседания озвучить словами.
Напишите в свободной форме.
Во время заседания озвучить словами.
Клевотница
• 20 декабря 2021
Ответ дляЕдинорог_помог
Автор, останавливайте развод.
Напишите в свободной форме.
Во время заседания озвучить словами.
Напишите в свободной форме.
Во время заседания озвучить словами.
Спасибо
Единорог_помог• 20 декабря 2021
Как вариант, заполните тут шаблон и получите ходотайство о предоставлении срока на примирение.
Вносите все свои данные, оплачиваете 87грн и получаете документ. Будут правильно заполнены все данные. Шапка, номер дела ...
Можно отдать как есть, на месте судья разберётся. Можете откорректировать. Заменить просьбу дать срок на примирение на закрыть дело.
Клевотница
• 20 декабря 2021
Ответ дляЕдинорог_помог
Спасибо большое