Крошка Енот• 21 декабря 2021

Дівчатка, в кого кішки, хтось чув, що силікагелевого наповнювача більше не буде?

Сьогодні чоловік заїхав в зоомагазин за кормом і наповнювачем для кішки, а сказали що силікагелевого більше не буде, ніби заборонений через неекологічність. Точно не зрозуміла причину, в гуглі про це нічого. Хтось щось знає? І які альтернативи шукати? З ним так зручно...
Кидстаффовка• 22 декабря 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Я працюю і з дому виходжу. Але кішка ходить у туалет 1 раз на день. В основному зранку, тому прибирання не відкладається. Тільки я почула шкряботіння, так і прибрала. І так, Ви праві, дуже і дуже дешево, ще і максимально екологічне.
1 раз в день?!
Это как? Это мало очень
У нас когда-то были лотки без наполнителя, как сходит кот в туалет, вонище, ужас, не уберешь сразу, тоже вонище, сама миска, пластик прованивается от мочи. Многие коты любят и по ночам свои дела делать, бегать вставать, ну, такое, если вы спите до обеда, то можете и дежурить в туалете ))
Селикагель очень удобен, поглощает полностью все запахи, очень просто убирать, не нужно постоянно мыть эту миску, запаха никакого
Кидстаффовка• 22 декабря 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Я нікого не вмовляю. Я сама була в таких квартирах, де горщик воняє так, що глаза виїдає. Тому знаю про що Ви. Я його мию під високим тиском з гігієнічного душу. Періодично доместосом обробляю. Мене б чоловік уже з´їв, аби почув запах.
Воняет у тех, кто обычные наполнители использует, нужно сразу убирать и какахи, и пописы, часто мыть лоток. А с силикагелем даже запаха какашек нет, только их нужно убирать, а пописы - просто перемешивается все, примерно раз в 2-3 недели полностью высыпается, моется лоток, засыпается новый. Все, весь уход
КтоЕслиНеЯ• 22 декабря 2021
Ответ длясама себе прекрасная
Тю. Та его в интернете полно. Только нужно не наполнитель искать а просто силикагель. Я раньше коту мешком по 25 кг покупала. Цену лупят за расфасованный в красивую упаковку, якобы наполнитель. А на самом деле, это консервант для всего, что боится влаги
А как называется конкретней?
КтоЕслиНеЯ• 22 декабря 2021
Ответ длясоева-сысоева
Ааа. Ясно. Просто у меня кот ходит на унитаз в туалет, то я не вникаю в эти лотки, что там у котов сейчас
Как приручили на унитаз ходить?
соева-сысоева• 22 декабря 2021
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Как приручили на унитаз ходить?
Не знаю, это мама как то приучила. Это второй кот, который ходит на унитаз.
Резвая лошадка• 22 декабря 2021
Ответ для12 галюцинаций
На петхаусе пропал
При чем давно(((
Резвая лошадка• 22 декабря 2021
Ответ для12 галюцинаций
На петхаусе пропал
Я в Рыжем коте покупаю.
Резвая лошадка• 22 декабря 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Мій кіт ходить мінімум 3 рази. Води п´є багато з дитинства. Сцить, як кінь! Силікагель для нас - найкращий!
Бабайко• 22 декабря 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Дуже зручно без усякого наповнювача. Але переходити треба поступово. Моя киця так ходить на лоточок вже 8 років. Але можна спробувати привчити її ходити на унітаз. Взагалі супер рішення.
Зоопсихологи нервно схватились за сердце и пошли капать корвалол
Пополняю_Карму• 22 декабря 2021
Ответ дляБабайко
Наскільки я знаю, зоопсихологи займаються корекцією поведінки тварин. У моєї кішки корегувати нічого, все нормально і з психікою, і з поведінкою. І це при тому що ходить на лоток з сіткою. Просто розрив шаблонів! Цікаво як ці зоопсихологи реагують на інформацію, коли кіт ходить на унітаз. Але це риторичне питання.
ФрекенБок• 22 декабря 2021
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Пресована стружка супер, чудово поглинає, й абсолютно ніякого запаху. Багато хто дивується коли приходить до мене, у мене 2 кішки, запаху 0, в той час коли у кого 1 й відразу з порогу відчувається що у квартирі є тварина
Я тоже беру годами пресованный древесный в гранулах СуперКэт. Запаха нет и меняю раз в 3 дня. Начинали с песка, который комкуется, вот он действительно вонял и на лапках засыхал. Кошке 14,5 года.
Бабайко• 22 декабря 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Ну так я Вам расскажу про унитаз. 1. У кота не в 100% случаев есть доступ к туалету,все-таки иногда ж там кто-то да сидит. 2. У кота нет возможности обнюхать результаты. 3. У кота не реализован инстинкт зарыть.
Как минимум,3 потребности проигнорированы.