ПочтальЁнша• сегодня в 15:57
В кого в дітей як тут пишуть легкий спектр РАС
Вашим дітям цей діагноз якось офіційно ставили? Діагностика як проводилася? В державного психіатра чи де?
Белочкой зови• сегодня в 16:01
Ответ дляАдляВасЯникто
РАС это что? Расизм?
Если вы не в курсе, то зачем заходить в тему? Для чего?
Море Щастя• сегодня в 16:01
Робили тест ADOS 2 і потім до психіатра. Приватний написав просто РАС без коду, державний 84.5 Синдром Аспергера
вАлнуюся сильнА• сегодня в 16:02
Я подозреваю у старшего сына. Лёгкий Рас или Аспергер. Психиатр не поставил диагноз этот. Но я почти уверенна.
Море Щастя• сегодня в 16:03
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ados робили? Психіатрів погугліть, хто добре знає РАС
вАлнуюся сильнА• сегодня в 16:04
Ответ дляМоре Щастя
Ні ґ, не робили я Польщі. Йому вже 16 років, чи є сенс?
Можу описати тут всі спостереження, подивитеся?
Малинка• сегодня в 16:05
Ответ длявАлнуюся сильнА
Напишіть симптоми. Моєму сину 14, в Україні не діагностували, ми зараз у Швейцарії і пройшли діагностику тут
Море Щастя• сегодня в 16:06
Ответ длявАлнуюся сильнА
Боюсь ні, я тільки починаю свою кар´єру особливої мами. З такою великою дитиною можна взяти онлайн консультацію. Чи треба, не знаю, дорослі аутисти пишуть, що факт діагнозу їм допоміг зрозуміти, що з ними відбувається
ПочтальЁнша
• сегодня в 16:07
Психіатр на словах каже є легкий спектр, для постановки діагнозу не вистачає симптоматики чи якось так. Тест на аутизм не проводили. Тобто є певні особливості поведінки, але на діагноз не тягне. Рекомендації психолог
Невролог взагалі виписав АД ( де в інструкції написано дітям і підліткам не можна, викликає суїцидилальні думки , контроль та спостереження я боюся давати ).
#Пойду_кгадалке• сегодня в 16:08
Симптом не уважний, погано запам´ятовує, почерк взагалі навіть не намагається старатись аби як, їсть вибірково деякі продукти, нове не хоче взагалі пробувати.
Уроки з ним повчити це постійно нагадуєш як воно робиться, повільний
Це воно?
ПочтальЁнша
• сегодня в 16:08
Ответ для#Пойду_кгадалке
Це воно?
Оце в дочки так само. ...
Малинка• сегодня в 16:09
Ответ для#Пойду_кгадалке
Це воно?
Друзі є? На якихось темах зациклений? Розуміє іронію? Має емпатію до інших? Чи зміна розкладу є для нього проблемою?
Море Щастя• сегодня в 16:09
Ответ дляПочтальЁнша
Ну так і у моєї дитини з діагнозом рекомендація психолог. Загалом цей діагноз (84.5) не дає нічого крім розуміння, що з дитиною. Якщо є бажання таки встановити, то правільно на даний момент вважається ados +психіатр
сладкий_ноябрь• сегодня в 16:09
Ответ длявАлнуюся сильнА
Так в Польщі взагалі з цим проблем не має
Звісно є сенс, чи ви вважаєте, що дитина не повинна знати про свій діагноз?
Малинка• сегодня в 16:10
Ответ дляМоре Щастя
А в Україні дають з цим діагнозом інвалідність?
сладкий_ноябрь• сегодня в 16:10
Ответ дляПочтальЁнша
Змінюйте психіатра.
Не має щось такого як є легкий рас але симптомів не достатньо.
Рас або є, або його не має.
#Пойду_кгадалке• сегодня в 16:11
Ответ дляМалинка
Друзі є, але сам не проявляє активність, зациклений на іграх
Емпатія є, але слабка
Зміна розкладу не можу сказати, але він більш як сова, довго не може заснути, а потім довго спить, друга зміна
Емпатія є, але слабка
Море Щастя• сегодня в 16:11
Ответ для#Пойду_кгадалке
Це воно?
З моїм майже нічого не співпадає крім почерку. Більше схоже з сином друзів, у якого діагноз РДУГ. Але в тому і справа, що всі дуже різні, навіть у рамках одного діагнозу
Море Щастя• сегодня в 16:11
Ответ дляМалинка
Ні
Море Щастя• сегодня в 16:13
Ответ дляМалинка
А на військовий облік ставлять?
Звісно. Навіть мобілізують. До невійськових частин (в теорії)
Малинка• сегодня в 16:13
Ответ для#Пойду_кгадалке
Емпатія є, але слабка
А має якісь особливі таланти?
Малинка• сегодня в 16:14
Ответ дляМоре Щастя
Це триндець. Чомусь думала, що з цим інвалідність дають
сладкий_ноябрь• сегодня в 16:14
Ответ для#Пойду_кгадалке
Це воно?
Це може бути не лише рас, це може бути рдуг, легка розумова відсталість, порушення роботи мозку и тд
#Пойду_кгадалке• сегодня в 16:14
Ответ дляМалинка
А має якісь особливі таланти?
Поки не помітила нічого,
Раніше подобалось конструктори на велику кількість деталей складати
Море Щастя• сегодня в 16:14
Ответ дляМалинка
Ні,тільки з 84.0 та 84.1
сладкий_ноябрь• сегодня в 16:15
Ответ дляМалинка
Про те, що аутисти не мають емпатії це міф.
#Пойду_кгадалке• сегодня в 16:15
Ответ длясладкий_ноябрь
Можливе через те, що народжувала 12 годин? Але народився за шкалою 9 балів
Несемо світло разом• сегодня в 16:16
Ответ для#Пойду_кгадалке
Це воно?
Никогда не думала что это диагноз. Ну не ест желтое, оранжевое , новое, густое, не допивает и что ? Не ест не даю и все.