Жертва интернета• 26 декабря 2021

Що сьогодні готували?

В мене фантазія закінчилась.... І лінь готувати :(
ТебеОноНадось• 26 декабря 2021
Курток филе с овощами вок из атб

Муркамурковна• 26 декабря 2021
Ответ дляМагиня
как делаете тесто на вареники?
Берете любу чашку і тут головне 3 до 1..3 чашки просіюєте, в отдельному стакані збиваєте яйце з ложкою солі і 3 столових ложки олії, видиваєте в муку, перемішуєте і в оту чашку від муки окропу тільки закипівшого і замішуєте... Але не забиваєте, тпке шо б до рук не липло, можна ще трошки муки, якщо липне і в пакетік на хв 20 чи до ранку) потом ліпете і вареники і пельмені і манти і чебуреки, на чебуреки можна ше ложкк водки тоді вони будуть хрусткими
Муркамурковна• 26 декабря 2021
Ответ дляДежурный по кухне
Перші булочки, то для лінивих , а другі, то погурманити. От чого не вистачало мені в санаторній їжі, так це гарбуза.
я вже сама не знаю шо хочу)))))
Муркамурковна• 26 декабря 2021
3 чашки муки писака) і 1 чашка окропу
бибизяна• 26 декабря 2021
Ответ дляЦаревна в уггах
Не хватает ещё ’ эгеж’)))
У меня дача в Черкасской области, меня это эгеж веселит больше всего почему-то.
А ходю, сидю, гоїрок?
Раздражевская• 26 декабря 2021
Так, поділюсь і я своїми кулінарними шедеврами . Сьогодні суп із білих сушених карпатських грибів . Ось рецепт , безмежно подобається . https://tilly.by/prazdnik-jivota/supy/sup-iz-belyh...
Ще батьки з Черкащини передали шашличок із баранини та свинини , в ході багатьох експериментів вивели свій рецепт шашлика, і він неймовірний, більше ніде такого не куштувала. До шашлика соус із слив домашній з карі .