Губы_зубы• 27 декабря 2021

Травел Адвант

Хто що знає ? Хороший заробіток? Дешевий відпочинок ? Піраміда ?
Мочалкин блюз• 27 декабря 2021
Так, піраміда. Тут є багато вже тем. пошукайте. Я заради цікавості у листопаді прослухала в інстаграм їх інтенсив курс. Все зводиться до того, щоб ми вклали кошти спочатку, від 50 у о. , а потім ще таких самих поприводили до них
автор Губы_зубы • 27 декабря 2021
Ответ дляМочалкин блюз
Дякую
Директор Пляжа• 27 декабря 2021
По-моему, не 50, а 350 или ошибаюсь?
Блинчик Мой• 27 декабря 2021
Так піраміда.
Колись знайома дала пароль погратися, тур пошукати, так я не знайшла чогось дешевшого чи цікавішого за ціни туроператорів.
Умный хвост• 27 декабря 2021
О, в мене знайома там працює. Я одразу зрозуміла, що піраміда, з її дописів.
Мочалкин блюз• 27 декабря 2021
Ответ дляДиректор Пляжа
По-моему, не 50, а 350 или ошибаюсь?
Я написала от 50 у.е.