Ду да ду да ду• 01 января 2022
Де найкращий вибір книжок?
Дівчата, на якому сайті найбільший вибір книжок і гарні ціни?
Заела_пластинка• 01 января 2022
Мені Наш формат та Віват подобаються, дешевше якабу. Ну і книгарня є
Оч@ров@Шк@• 01 января 2022
Книгарня є дає промокоди, але зараз асортимент в наявності не дуже.... Розкупили.
Кондуктор троллейбуса• 01 января 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Згідна :(
І сайт висить страшно....
Промокоди позорні, з ними ціна більша
І сайт висить страшно....
Промокоди позорні, з ними ціна більша
Ду да ду да ду
• 01 января 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Щось теж там поблукала , асортимент не дуже(
Ду да ду да ду
• 01 января 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Дякую, гляну там.
english book• 01 января 2022
Найдешевша ціна або у самому видавництвв,або в книгарнях,які з цим видавництвом співпрацюють.
Я роблю так-захожу з дочкою в книгарню,вона вживу дивиться і вибирає листаючи.Якщо немає такої можливості,то в інтернеті читає декілька уривків.А замовлення роблю вже в інтернеті.
Якщо це классика,то дуже важливий переклад.Є як вдалий,так і не дуже.Мені більш до вподоби переклади радянських перекладачів.Вони дуже якісні,як на мене.