Кундалини• 03 января 2022

Чи може таке бути, що посилка з 22.12 лежить на складі UE в Іспанії,

і немає позначки, що вони її отримали. Всім дякую
Пожмаковна• 03 января 2022
Вже пора розшукувати. Подавайте запит

Мечты сбываются• 03 января 2022
Делайте запрос. Я свои перед НГ получила из Испании, как раз 22-го на склад пришли. Обычно 1-2 дня и меняется статус
Пожмаковна• 03 января 2022
Якщо не з´являється протягом 5 днів,то треба зразу писати,по свіжих слідах більше шансів знайти. Хоча буває всяке. Колись моя посилка в Італії загубилася, по треку ніби доставили,ЮЕ кажуть,що не отримували. Довго виясняла,потім плюнула. Через 4 місяці та посилка з´явилася! Я знову написала колючого листа: ну що,таки знайшли? Де вона валялася 4 місяці? Відповідь: ваші репліки ні до чого,посилку ми отримали вчора,і сьогодні її внесли. Не пойму,може вона дійсно тоді десь в кур´єра загубилася