Кастрюлька• 07 января 2022
Святковий стіл
Любі дівчатка, давайте ділитись фото святкових столів, але без осудження і оціночних, неприємних коментарів!
Доктор Варвар• 07 января 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Блин, мы всё съели. Ну понадкусывали точно
Блин, и даже мысли не было фотографировать.
Мы с вами не в тренде!
Калёва Замалёва• 07 января 2022
Ответ дляДоктор Варвар
Мы с вами не в тренде!
У меня уже сил ни на что не было. Муж уехал в 5 утра за подарком, пришлось колоть дрова и жарить шашлык одной + кучу всего наготовила. Не до фоток мне уже было
Кастрюлька
• 07 января 2022
Я також не робила фото вчора, але наступного року хочу неодмінно зробити, на пам‘ять. Так шкодую, що немає фото з дитинства: ні того застілля, ні фото приготувань. Ох, як би ті фото зараз гріли душу!
Кастрюлька
• 07 января 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Це просто неможливо на цьому форумі.
Сподіваюсь, що всі ми дорослі і свідомі люди, а так набридли негативні коментарі…
Кастрюлька
• 07 января 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
Мама моя теж так каже) Так втомилась, що вже нічого не хоче: ні їсти, ні фотографувати)
Кастрюлька
• 07 января 2022
Ответ дляМельничукОля
Вчорашній святвечір, сьогодні буду накривати десь пісоя 15, як гості прийдуть.
Супер!!!!!!!
Кастрюлька
• 07 января 2022
Ответ дляУси Пуси
Ой, мы с мужем вдвоем, все просто, это вчера.))
Прекрасно!!!!!
Кастрюлька
• 07 января 2022
Ответ дляРучки-Крючки
фото
О, улюблена страва мого друга дитинства!
Котик-Пупсик• 07 января 2022
Ответ дляКастрюлька
Я зранку зайшла в топові теми про святкові столи і про по-батькові. І так огидно стало, що вийшла звідси.
постою_послушаю• 07 января 2022
Ответ дляМельничукОля
Ого сколько у вас рыбки было! Ом-ном-ном
А панночка вообще вне комментариев
постою_послушаю• 07 января 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Я вчера ночью ещё туда попала. Даже комментировать было гадко, просто вообще не захотелось общего ничего иметь. Что вообще движет людьми, пишущими такие гадкие комментарии?
Автор, спасибо за тему, надеюсь будет позитивной.
Мы вчера не фоткали, было лечо, соления, вареники с картошкой, добро, узвар, кутя и мандаринки.
Сегодня планируем индейку, холодец, пряничный домик и марципан
Кастрюлька
• 07 января 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Розумію))))
Кастрюлька
• 07 января 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Абсолютно з Вами згодна!
Пряничний будиночок! Вау!
Крапипопка• 07 января 2022
Ответ дляпостою_послушаю
а что такое ’добро’?
постою_послушаю• 07 января 2022
Ответ дляКрапипопка
а что такое ’добро’?
оказывается так мой т9 называет лобио
Опля Картопля• 07 января 2022
Ответ дляКастрюлька
Згодна! Я обов´язково фоткаю стіл, коли ми збираємося сім´єю, тоді щороку гугл мені нагадує, як ми сиділи, посміхалися, дурачилися, діти ще малі, бабусі-дідусі живі сидять, ми щасливі.. Колись ці спогади стануть скарбом. Як там у Ліни Костенко:’ Ось ця реальна мить вже завтра стане спомином, а післязавтра - казкою казок’...
Ручки-Крючки• 07 января 2022
Ответ дляКастрюлька
Суп из домашней курочки
Купипупсичек• 07 января 2022
Ответ дляУси Пуси
А то оливье в двух салатниках?
Уси Пуси• 07 января 2022
Ответ дляКупипупсичек
А то оливье в двух салатниках?
Нет, один крабовый))