Нашли в капусте• 09 января 2022

Estee lauder ночная сыворотка, есть недовольные?или medik8

Хочу купить эту сыворотку, т.к. о ней восторженные отзывы. А есть недовольные. Или лучше medik8 взять
В каждой бочке...• 09 января 2022
У меня и Медик, и Эсти Лаудер и Женифик - пользуюсь всеми, всеми довольна

Партизанка• 09 января 2022
Тот же вопрос и у меня) автор, сколько Вам лет?
Кы-ы-ы-ця• 09 января 2022
Довольна) мне 41
автор Нашли в капусте • 09 января 2022
Ответ дляПартизанка
Трусиковед• 09 января 2022
Я користуюся років 8 уже кожен вечір.
Трусиковед• 09 января 2022
А Estée Lauder ось ці патчі просто супер, всі мішки з під очей сходять, але дорогі вони дуже як на кожен день.
В каждой бочке...• 09 января 2022
Ответ дляТрусиковед
Их сняли давно
Трусиковед• 09 января 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Их сняли давно
А мене ще залишилося 3 пари, а чим дальше користуватися буду 🤷🏻‍♀️
автор Нашли в капусте • 09 января 2022
Ответ дляТрусиковед
Я користуюся років 8 уже кожен вечір.
И как? Оно того стоит? Есть wow эффект?

Трусиковед• 09 января 2022
Ответ дляНашли в капусте
И как? Оно того стоит? Есть wow эффект?
Я б не сказала що ефект вау, я не бачила, але разом з тим мені 36 і зморшок у мене не має. Я точно можу по рекомендувати крем під очі цієї серії, крем супер. І ось ті патчі були супер що я на писала зверху.
автор Нашли в капусте • 09 января 2022
Ответ дляТрусиковед
А Вы ее закрываете кремом? И какая кожа?
Трусиковед• 09 января 2022
Ответ дляНашли в капусте
Не завжди кремом закриваю. Іноді тільки сиворотка. Шкіра у мене комбінована я б сказала жирна. У мене абсолютно вся косметика Estée Lauder якщо вас цікавить якийсь крем я розкажу. В вже все перепробувала .
Кы-ы-ы-ця• 09 января 2022
Ответ дляТрусиковед
Як Вам такой крем и сироватка? Мені сироватка не дуже, а крем наче поки ок
Ms. Искренность• 09 января 2022
Ответ дляВ каждой бочке...
Их сняли давно
На официальном сайте есть они 42 бакса
Мурзилка• 09 января 2022
Мені забила пори капітально. Що сироватка, що креми.
Так само , як і капсули Арден.
Ідеально підійшли ланком: візіональ і женіфік.
Трусиковед• 09 января 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Мені цей крем подобається к мене такий нічний зараз. Легкий на літо супер крем в гарно пахне. А сироватку таку ще не пробувала бо хочу спочатку в коричневій баночці закінчити.
Кы-ы-ы-ця• 10 января 2022
Ответ дляТрусиковед
Дякую)