МойНеТакой• 09 января 2022
Дівчата ситуація треш. Бувший чоловік виганяє куму на вулицю.
Потрібні розумні поради. Щоб ви зробили на їх місці.
Тезісно ситуація.
1. Кума кругла сирота, батьки померли.
2. Сама з селі, там в селі була стара хата яку давно продали за копійки.
3. Жили разом 12 років, рік тому сказав що є коханка і він іде до неї.
4. Пообіцяв допомагати дитині. Дитині 6 років. Дозволив жити в його квартирі скільки захоче. Бо іти їй нема куди.
5. Квартира в спадок від його бабусі. Стара убита. Кума багато років просила почати робити ремонт він відмовлявся. Квартира в стані післявоєнному.
За рік без чоловіка кума зробила своїми силами у половині ремонт, бо в боижатні жити набридло.
6. Розлучилися пів року тому офіційно .
7. Дитині майже не допомагає. Дає 3000 грн зціпивши зуби. Якщо щось їй купкє з цієї суми віднімає. Плаття, портфель у школу, Все в мінус.
8. Офіційні аліменти не варіант. В нього скриті доходи і мінімалка . Коханку возить за кордон відпочивати, дарує айфон, інші подарунки дорогі
Забезпечує її дитину від першого шлюбу.
9. Пару днів тому сказав що на ній одружився ( правда чи ні незрозуміло) і щоб кума валила до березня з квартири, бо вони в неї переїдуть з новою сім´єю. Я думаю що беруть на понт. Жити тут не будуть. Просто хочуть висилати і квартиру здати
10. З коханкою чи вже дружиною справи не дуже, Бо він 2 місяці з нею 2 місяці вертається в свою квартиру. Ночує і цлу ніч бухає, зранку їде на роботу. Потім знов до коханки вертається везе на відпочинок щось коштовне дарує. 2 місяці і знов назад як собака побита вертається .
11. Кума оце все терпить, поставали замок на двері у свою кімнату і там з дитиною сидить як він вертається.
12. Іти їй нема куди. Збирає гроші на кімнату в комуналці. Це мінімум 15000! Уе в нашому місті. Працює як катюга навіть у вихідні. Планувала на заробітки в Польщу. Але зрозуміла що якщо поїде то назавжди втратить дитину. Бо він її як на 2 дні бере в гості, то дитина сама не воя. Вони її накручують. Що мама погана.
Що робити? Які будуть думки. Хочеться почути ще чиюсь думку. Може хтось був у такий ситуації.
Вибачте коротко не вийшло, бо купа обставин, щоб зрозуміти ситуацію
Тезісно ситуація.
1. Кума кругла сирота, батьки померли.
6. Розлучилися пів року тому офіційно .
Забезпечує її дитину від першого шлюбу.
АфродитаПетровна• 09 января 2022
Ответ дляМойНеТакой
Вона не хоче дитину віддавати. Дитина йому не потрібна, судячи з його поведінки з нею. Я вище описувала ситуацію.
судя по его поведению с ребенком?
МойНеТакой
• 09 января 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
понятно, денег нет.
ну а теперь что мы имеем в сухом остатке. почему они разошлись - известно только им. и то, повторюсь, у каждого будет своя правда. она живет в его квартире. он согласен на ее дальнейшее проживание там, но с условием оплаты аренды. другого жилья у него в собственности нет.
все верно?
Нема.
МойНеТакой
• 09 января 2022
Ответ дляВытворунка
На складе кем? Отборщиком, кладовщиком? Уборщицей?
Сортує товар.
АфродитаПетровна• 09 января 2022
Ответ дляМойНеТакой
Нема.
ну логично, что он хочет получать со своей недвижимости доход, если сам не может ею пользоваться.
Борисфенка• 09 января 2022
Ответ дляМойНеТакой
А це вже його проблеми, потрібна йому дитина чи непотрібна. Тим більше, що він з новою дружиною їде жити в цю квартиру. То хай їде. Ваша кума на заробітки, дитині ніякої зміни обстановки, ті самі стіни, татусь той самий, кашу інша тітка варити буде, ну то що ж поробиш.
Зуби хай ваша кума покаже і його трохи охолодить.
ЗаведУющая• 09 января 2022
Кума не має освіти чи унікальніших навичок, ніж комплектування? Поруч Київ, більше роботи, вищі зарплатні.
Він не слов´янин?
Борисфенка• 09 января 2022
Ответ дляОтчебучкина
Так это если он согласен, если нет заставить по нашим законам невозможно.
Возможно. Мужик сам наривається на проблеми, то треба йому підмогти. Дитина має право проживати з татом до повноліття. А мама якось знайде собі, де притулитися.
АфродитаПетровна• 09 января 2022
автор, после ваших скринов аж захотелось этого чувака послушать
МойНеТакой
• 09 января 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
судя по его поведению с ребенком?
Так. Він байдужий зовсім до неї. Коли вертався горе запивати, то міг з дитиною час зовсім не проводити. Зачинявся у кімнаті. А мала стукала до нього
І ще як разом жили, я помічала до дитини нема інтересу. От як спілкування донька тато.
Мій чоловік завжди все знає, чим донька цікавиться, що в школі вчить, які оцінки. Які проблеми з подругами. Він з нею може вільно про все говорити. Просто взяти її поїхати в парк гуляти , розмовляти. Літом на велосипедах катаються по лісу. Діляться щось цікаве Він горить своєю дитиною. Це видно. І я знаю як би не склалося життя, і може винам будуть проблеми
Але він свою доньку ніколи не кине і не вижене
Там такого нема. Нема зацікавленості. Було просто забезпечення потреб. Накормити, вигуляти, одіти. Все.
АфродитаПетровна• 09 января 2022
Ответ дляМойНеТакой
ну это такое...любить не принудишь.
по-хорошему им бы к модератору обратиться. это такой специалист со знаниями в юриспруденции и психологии, который предложит компромиссный вариант. чтоб без скандалов и суда. но для этого они оба должны захотеть решить проблему, а не сраться бесконечно, доказывая, кто из них главный главнюк
МойНеТакой
• 09 января 2022
Ответ дляЗаведУющая
Він не слов´янин?
Слов´чнин. Не може нічого кращого зараз знайти. Було робота з нічними змінами, до того як він пішов, там більше платили, але ж дитину з ким на ніч лишати. Прийшлося звідти піти
МойНеТакой
• 09 января 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Так це нажаль для куми логічно
тогдалия• 09 января 2022
Мой бывший тоже привел новую жену,ребенок остался с папой.Я встретила мужчину,приютил.В итоге ребенок теперь живёт с родителями бывшего.Я пока забрать не могу(школа,да и жизнь с новым мужчиной не складывается)К ребенку езжу,плачу, сердце кровью обливается...выхода нет
Козяка-маляка• 09 января 2022
Ответ дляМойНеТакой
Вона і дитина прописані у цій квартирі. Вона ходила до юриста. Дитину ніхто не випише
Але вони їй життя тут не дадуть .
Ну, дадут не дадут, нужно пробовать. До 18 лет ребенка она сможет с ним здесь проживать. То что она прописана - ничего не даст, потому что можно выписать через суд ее. Коммуналку она оплачивала? Чеки есть?
МастерЮля• 09 января 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
ну это такое...любить не принудишь.
медиатор а не модератор
Я тут Живу• 09 января 2022
Ответ дляМойНеТакой
Область.
Уже увидела.
У вас снять комнату можно от 2500 до 3500 в центре. И я не смотрела комнаты в общежитии или частный сектор, хотя я бы рассматривала именно его.
Пусть муж будет уродом козлорогим, но это не повод опускать руки и сидеть на гнезде, высиживать и ждать решение мужа.
Половина вашего города работает в Киеве, там зарплаты выше.
Можно рассмотреть другие городки или села в округе - цены на аренду ниже, а транспорт в Киев такой же.
Смущает её нежелание заниматься законными методами защиты матери и ребенка. Выше много уже написали - алименты, вызовы полиции, видео- , аудио-документация.
За год можно было осознать и продумать свои шансы и перспективы.
Семена рукколы• 09 января 2022
Ответ дляМойНеТакой
Так це нажаль для куми логічно
Автор, сколько куме лет? Есть ли образование?
МойНеТакой
• 09 января 2022
Ответ длятогдалия
От вона так нехосе. Щоб серце кров´ю обливалося. В неї крім тої дитини нема більше нікого.
Семена рукколы• 09 января 2022
Ответ дляМойНеТакой
Так це нажаль для куми логічно
Пусть попробует устроиться на работу в банк в кул центр , даже у нас в Днепре , жильё можно снять в общежитии
ЗаведУющая• 09 января 2022
Ответ дляМойНеТакой
Просто ім´я нестандартне, от і подумалося, може він через це дівчинку за людину не має.
За такі гроші вона може і чиюсь віллу взимку стерегти з проживанням.
А яка прив´язка стосовно школи?
МойНеТакой
• 09 января 2022
Ответ дляЯ тут Живу
Уже увидела.
Я їй казала що він її аипре. А вона вірила що ні, бо ж пообіціяг що хай живе з дитиною.
МойНеТакой
• 09 января 2022
Ответ дляСемена рукколы
Освіта технічна. По професії роботу не може знайти з зп вищу.
АфродитаПетровна• 09 января 2022
Ответ дляМастерЮля
медиатор а не модератор
тьху...конечно, медиатор.
спасибо, что поправили. как посидишь на советчице, так одни модераторы в голове. а я еще пишу и думаю, чет не то...
Вытворунка• 09 января 2022
Автор, все зависит от степени говнистости мужика. Это знает только ваша кума. Если он полный мудак и будет отравлять жизнь по полной, то кому нужны эти права на проживание ребёнка? Ребёнка под мышку и валить в менее дорогой город ( сейчас это Бровары, я правильно поняла)? Где можно найти неквалифицированный раб труд на те же 10-12 тыс но аренда дешевле ( недорогой обл центр). Где можно за 4тыс на двоих с такой же семьей снять двушку и жить, а не видеть перед глазами пьяного мужа. Если у неё уже 2 тыс долл есть, возможно, занять ещё 2-3 тыс у кого-то и купить комнату в коммуналке. К чему несбыточные мечты о комнате за 15 тыс дол? Тот же Николаев (как вариант) за 5 тыс долл можно купить комнату в общежитии.
АфродитаПетровна• 09 января 2022
Ответ дляКозяка-маляка
да с чего она может с ним здесь проживать?
МойНеТакой
• 09 января 2022
Ответ дляЗаведУющая
А яка прив´язка стосовно школи?
1 клас дитина пішла.
Тут как тут• 09 января 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
почему я не верю, автор?
ответ - потому что все сильно черно-белое.
Автор точно и есть та кума, или троль.
Черно белое точно, и ушел и летают и возвращается, при чем не ясно на день??? Или на 2 месяца???
К сожалению вы автор, или кума или кто там ему уже никто((((((
Потому сколько там она не собрала, добирает микрозаймы или кредиты и ипотеку на 20 лет на своё жильё. Иначе никак, и странно, что она не догадалась до этого раньше
Угги_в_горошек• 09 января 2022
Ответ дляМойНеТакой
У нас однушка мінімум 6000 грн в місті. Вона не потягне
В Киеве такие цены на троещине, дом со счётчиками на тепло, моя коллега снимает, нашла на олх.
МойНеТакой
• 09 января 2022
Ответ дляТут как тут
Автор точно и есть та кума, или троль.
Я сама не розумію як так безпечно можна було себе почувати. Те що вона зараз про нього розказує. То воно тварь двулічна. Міг її з малою дома лишити, а сам у Австрію на вихідні на лижах кататися. Профукати там за вікенд купу грошей. А вона мовчала...Каже що дурна була
МойНеТакой
• 09 января 2022
Ответ дляТут как тут
Автор точно и есть та кума, или троль.
Ні повірте. Ситуація анонь. Тему зробила, щоб почути просто думку чужих людей. Бо мій чоловік ій радить воювати, а я думаю краще з´їхати і жити спокійно. Хотіла почути що люди різні думають.