Послушная• 10 января 2022

Новые тарифы на воду.

Тарифи на холодну воду
У грудні НКРЕКП схвалила зміну тарифів для 45 водоканалів. Згідно з рішенням регулятора, найвищі тарифи встановлені для побутових клієнтів КП "Облводоканал" (Запоріжжя) - 54,63 гривень (без ПДВ) за 1 кубометр водоспоживання (централізоване водопостачання та централізоване водовідведення).

Також високі тарифи встановлені для клієнтів КП "Уманьводоканал" - 47,92 гривень за 1 кубометр та КП" Бердянськводоканал " - 47,56 гривень.

У Києві тарифи зростуть на 20% до 25,32 гривень (без ПДВ) за 1 кубометр (30,38 гривень з ПДВ).
Ms. Доброта• 10 января 2022
И?
автор Послушная • 10 января 2022
для справки ;-)
И_В_офигительных_штанах• 10 января 2022
А чому в Запоріжжі так дорого😔
КАПСЛОЧНИЦА• 10 января 2022
Пора искать 5 угол...
автор Послушная • 10 января 2022
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А чому в Запоріжжі так дорого😔
там за Порошенка не голосували, то він їм на зло ;-)
Чучело-Мяучело• 10 января 2022
Ответ дляПослушная
Курину сіську ви понімаєте
автор Послушная • 10 января 2022
повний перелік цін:
https://index.minfin.com.ua/ua/tariff/water/
Подкустовый выползень• 10 января 2022
Епоха бідності скінчилась, всі забагатіли, тож платимо і дякуємо найвеличнішому.
Астоновитесь!• 10 января 2022
Ответ дляПослушная
для справки ;-)
вы в справочной работаете? )
Дуняша• 10 января 2022
Ответ дляПослушная
Вы порохобот, постящий новости за деньги?
Балаболка• 10 января 2022
У нас в Смеле 75 грн уже ставят.
Потрындельница• 11 января 2022
Ответ дляБалаболка
У нас в Смеле 75 грн уже ставят.
😱
Да уж…
А исполнители как были г..вно, так и остались. В Киеве 1,5 месяца нет горячей воды, все ручками разводят, будто так и надо