Рюмка ДЗЫНЬ• 11 января 2022
Основы здоровья. Вопрос теста. Что бы выбрали вы?
Результат:
вже голосів:
55 (53.92%)
39 (38.24%)
8 (7.84%)
0 (0%)
всемВсёИмного• 11 января 2022
Есть устойчивое выражение: материальное благополучие. Поэтому ответ:2. P.S.Нет физического благополучия и т.д
всемВсёИмного• 11 января 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А вот и результат подъехал )))
Ох и бредятина.
75В• 11 января 2022
Ответ дляУкраїна понад усе!
гугл по разному трактует. Как счастье, как покой, и как достаток тоже.
Але не останні два варіанти точно - вони до ТЕРМІНУ благополуччя не відносяться. Значить, залишаються перші два, але відчуття задоволення - це емоція, а емоція - це суб´єктивніше поняття, ніж матеріальний достаток, тим більше, ще можна було б вибрати, якби просто відчуття задоволення, а тут уточнюється, що саме насичення активними подіями, тому все сходиться, відповідь 2)
железный занавес• 11 января 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Вот дочь допроходит тест и станет известен правильный ответ )))
мне аж интересно уже!
Она по прежнему настаивает на пункте 2, я не вмешиваюсь )))
мне аж интересно уже!
духовное развитие бчеловека не возможно без материального благополучия. п.2
75В• 11 января 2022
І підлягає оскарженню) тим більше, що коли ми бажаємо іншому ’щастя, здоров´я, благополуччя’, то маємо на увазі саме матеріальну стабільність
Україна понад усе!• 11 января 2022
Ответ для75В
А коли ми кажемо Не благополучна сімя, то ми не маємо на увазі що там грошей мало. Це значить що в смії негаразди морального плану ( алкоголізм, насилля)
Україна понад усе!• 11 января 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А вот и результат подъехал )))
Спорно! Потому что есть слова ’насичине подіями’
Тоесть бабушка на пенсии не может быть благополучной?
железный занавес• 11 января 2022
Ответ для75В
тут у вітанні благополуччя має ширше значення. колись одна мольфарка мені казала: немає у світі 100% счастливих сімей, бо щасття недосяжне простим людям, але в світі дуже багато сімей благополучні
75В• 11 января 2022
Ответ дляжелезный занавес
Так, це все вірно, ок, всі по-різному сприймають, але як можна зарахувати відповідь невірною, якщо дитина погуглить цей термін і сходу знайде підряд 5чи 6 визначень цього поняття саме в матеріальному плані? Тупе завдання і можна оскаржити
железный занавес• 11 января 2022
Ответ для75В
без поняття.
лише у випадку, що це має бути чітко прописано в шк.підручнику по темі
СережкинаЯ• 12 января 2022
О, у нас було таке щойно, дитина написала зараз вчителю, їй сказали, що це питання виправлять, бал повернуть, подякували.
Це ж треба:)))
Рюмка ДЗЫНЬ
• 12 января 2022
Ответ дляСережкинаЯ
Це ж треба:)))
Серьезно? Вау!
А какой ответ будет правильный тогда? Или они и варианты ответов поменяют?
СережкинаЯ• 12 января 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Серьезно? Вау!
Там щось з самим питанням, замінять, як я зрозуміла, а дітям повернуть бал за нього. Я у 8-му класі вже не дуже в те вчитуюсь:))
СережкинаЯ• 12 января 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Серьезно? Вау!
Наш весь час щось там строчить вчителям, спілкується, набиває руку в диспутах та листуванні:))
Рюмка ДЗЫНЬ
• 12 января 2022
Ответ дляСережкинаЯ
очень классный навык!
Моя еще стесняется сама писать. Сначала показывает вопрос мне, и если я соглашаюсь с ней, что в вопросе непонятка, - пишет учителю ))
Но в этом вопросе она не сомневалась, ей просто было интересно мое мнение на этот счет ))