Алгонавт• 11 января 2022
Нащо мені той заміж був потрібний?
Дівчата, нічого там хорошого немає.
Звездолётчица• 11 января 2022
Ответ дляАлгонавт
Дівчата, написала як є, можливо моя тема вбереже когось від такої помилки. Чого мені не йнялось, суспільство нав´язує стереотипи, що треба заміж, дітей і т.п, а якщо цього немає, то з тобою щось не так. А все так, і чудово. Це зараз не так.
Від нарциса не вбереже. Вони ж не зразу себе проявляють, а коли вже жертва міцно на гачку
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляПродавец овец
в нашій країні суд на стороні матері. Ви що, наркоманка бездомна? З якої радості відбере? У страха очі великі..
Моя подруга розлучилася з своїм мудаком, який, до речі, адвокат, і нічого.. Не допомогли йому ні знайомства, ні хороше становище в житті, ні те що він бездушний мудак.
Шукайте кошти, роботу, подавайте на розлучення і алліменти. Моїй подрузі і витрати на адвокатів колишній відшкодував (через суд)
Дякую за Вашу розповідь.
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Это даже хорошо, что ребенок понимает цену деньгам, цену труду, которым эти деньги достаются. А не бьётся в истерике ’хочу-хочу-хочу’. А Вы как родитель, уже решаете, насколько эта покупка доступна для вашего бюджета. Что здесь плохого?
Позвольте спросить: вот муж оказался плохим, 1 ребенок уже был зачат, допустим.
Что Вас сподвигло рожать второго ребенка от человека, которого вы УЖЕ твердо считали чмом?
Зальот, але таке чудо, а не дитина.
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляharchushyn
Ну то тоді вона зовсім й не доросла. А обманює себе.
Не знаючи ситуації, не потрібно так категорично писати.
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Так я про те, що заміж взагалі не потрібно, щоб в таку лотарею не грати.
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляГлас_Народа
Так а яку цінність ви мали, як наречена?
Що Ви маєте на увазі?
Глас_Народа• 11 января 2022
Ответ дляАлгонавт
Що Ви маєте на увазі?
Матеріальне ( житло, заробіток, бізнес), зовнішність, характер, господарність, інтелект, освіта, професія, світогляд, рівень родини батьків.
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляГлас_Народа
Все було чудово - 9 з 10, а чоловік - з голою жопою.
Глас_Народа• 11 января 2022
Ответ дляАлгонавт
Так то ви його взяли, а не він вас заміж взяв. Проект заміжжя провалився. Тепер просіло абсолютно все.
А хто заробив на квартири-машини?
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляГлас_Народа
А хто заробив на квартири-машини?
Разом заробили, він 9 років в моїй квартирі жив, мої продукти їв і їсть.
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляГлас_Народа
А хто заробив на квартири-машини?
Я свою квартиру ще задовго до знайомства з ним купила, коли познайомилися, я ремонт якраз закінчила.
Коко Шанель• 11 января 2022
Ответ дляАлгонавт
Ничего не ясно.Так уходите от него и делите имущество.
Глас_Народа• 11 января 2022
Ответ дляАлгонавт
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляКоко Шанель
Що не зрозуміло?
OdeshkinBonus• 11 января 2022
Ответ дляАлгонавт
То у Вас все життя попереду, мені 41, а в мене позаду, я все втратила - професію, свободу, мрії, друзів, хобі.
Я вас розумію, теж саме. Але у мене другий вже брак, і теж двоє дітей.. наче нормальний, але я самотня, втратила роботу гарну, кар´єру, друзів...
90x60x90• 11 января 2022
Ответ дляАлгонавт
Ну мені не пощастило з першого дня.
Ну ви, блін, даєте!
Вам не пощастило з першого дня і ви з 2ма дітьми? Як це?!
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляГлас_Народа
Саме так, там родина дика, я після весілля, коли їздили до свекрів, в шоці була від понять гігієни і санітарії, це шок-контент, волосся дибки.
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляOdeshkinBonus
І я самотня, чоловік взагалі відноситься, як до рабині.
Сегодня я не я• 11 января 2022
Всяко бывает...взлеты и падения... больше 10 лет вместе...люблю и ненавижу
Плакат с автографом зимы• 11 января 2022
Брак - это равноправный (!!!) союз двух взрослых людей. Зачем Вы позволяли относиться как к рабыне? Какая-такая ’неволя’?! Вас чему родители учили? Или вы из дикого аула Афганистана? Все, что Вас не устраивало происходило с Вашего молчаливого согласия. ЧТО мешало прекратить это на начальном этапе, зачем терпели, чтобы что? Почему Вы не устроили матриархат, чтобы ему небо с овчинку показалось?
Фокус-Покус• 11 января 2022
Ответ дляАлгонавт
Кто вам виноват, что вы так себя поставили.а то послушать так прям ’бедная, несчастная с первого дня брака, но разводиться и под дулом пистолета не буду и от такого страшного мужа 2х детей умудрилась родить’ А вот другим даете совет жить в одиночестве? Реально смешная очередная советчица.
OdeshkinBonus• 11 января 2022
Ответ дляАлгонавт
Мені нема куди піти, у вас є житло, я б пішла якби було куди. І ділити нема чого о, все на свекрусі. І суд не багато візьме грошей, подавайте на розділ майна, і ідіть від нього, роботу знайдете. У вас машина буде, це чудово, можете працювати на ній. Діти не завжди хворітимуть. Можливо хворіють бо обстановка така вдома. Буде тихо , не будуть так хворіти.
Трынди-брынди• 11 января 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Що?
Муж.
Семья, любовь, дети, жизнь отдых.
Но это все при хорошем муже и ТОЛЬКО совместных детях.
Семья, любовь, дети, жизнь отдых.
Антонина матушка• 11 января 2022
автор, у вас є батько, брат, хто б міг за вас заступитися? Такого плану мудили дуже часто боягузи.
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляOdeshkinBonus
Теж про це думала
Алгонавт
• 11 января 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Ні, лише тато, але в батьків позиція, щоб я терпіла.
Стопясят раз обсуждала• 11 января 2022
Ответ дляТрынди-брынди
Муж.
Семья, любовь, дети, жизнь отдых.
Это все абстрактные слова. А конкретика возможна и без брака. Разве что свидетельство о браке без факта брака не получишь.
Если что, то я замужем и удачно. Но не люблю перекручиваний и преувеличений.