Залатавая• 13 января 2022
Мошенники использовали Дию для открытия счета
Часто вопросы, почему не ставите Дию.
А имя женщины открыт счёт и набрано кредитов, а она ни слухом ни духом
Коренная киевлянка• 13 января 2022
Вже вчора була тема.
До чого тут Дія?
Через мобільний все зробили
До чого тут Дія?
Через мобільний все зробили
Верочка 100%• 13 января 2022
автор, вы бы читали. и побольше.
начните с правил размещения ссылок на советчице: без описания ссылки нельзя. нужно скопировать хоть часть текста по ссылке.
второе. ну читайте что ли что вы постите. осмысленно. в вашей ссылке четко написано: украли сначала карту киевстара, и вместе с этой картой данные о ее особе.
а уже об афере она узнала из дии. ей дия в сообщениях стала мигать, что ’сделан запрос о кредитной историе’....
ей богу
Белый Лосик• 13 января 2022
Это все равно, что сказать, что кошелёк опасен. Деньги лежали в кошельке, а его украли!
Следить за своими данными нужно лучше. Пароли устанавливать, не давать телефон в руки никому, если потеряли телефон, СРАЗУ блокируйте все карты.
Залатавая
• 13 января 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Вже вчора була тема.
До чого тут Дія?
Через мобільний все зробили
До чого тут Дія?
Через мобільний все зробили
Не видела
« Зазвичай, при SIM-свопінгу шахраї виводять гроші з поточних рахунків жертви, але цей випадок унікальний, тому що вони відкрили окремий, новий рахунок у сторонньому банку на ім´я жертви і на нього зараховували кошти, взяті в кредит, а ще й тому, що вони скористалися сервісом ’Дія’. Поки достеменно не відомо, що трапилося, але я маю версію: шахраї скористалися ’Дією’, щоб відкрити рахунок у ’лівому’ банку на ім´я жертви і на нього брали кредити від її імені’, — вважає Баранович.
Залатавая
• 13 января 2022
Ответ дляВерочка 100%
автор, вы бы читали. и побольше.
ей богу
Залатавая
• 13 января 2022
Ответ дляБелый Лосик
Это все равно, что писать пин-код на карточке, потому что удобно
Коренная киевлянка• 13 января 2022
Ответ дляЗалатавая
Не видела
’Достименно не відомо, але я маю версію’
Якщо взяли гроші через Дія, то як жертва побачила сповіщення від Дія?
Змінили б пароль і власник Дія вже туди не зайшов би.
Залатавая
• 13 января 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Может и не меняли пароль
Коренная киевлянка• 13 января 2022
Ответ дляЗалатавая
Может и не меняли пароль
А як зайшли в Дія не знаючи пароль ?
Залатавая
• 13 января 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
А як зайшли в Дія не знаючи пароль ?
’Верифікація в мобільних операторів при відновленні номера, надійність BankID залишають бажати кращого, а повсюдне використання BankID як ідентифікатор спільно з ’Дія’ відкриває додаткові можливості для шахрайства, адже можна за допомогою BankID зайти в ’Дію’ і отримати всі документи людини’.
все по ГОСТу!• 13 января 2022
ну невже можна бути таким тупим. Шахрай перевипускає сім-карту і встановлює Дію в себе!!! незалежно від того, встановлено її у Вас чи ні. І краще, коли у Вас не встановлено, бо так він заходить під своїм паролем- Вашого ж немає, Дії немає, Ви й сном і духом не знаєте нічого
Залатавая
• 13 января 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не поняла. Вы имеете в виду, что человек не устанавливал Дию никогда, а мошенники перевыпустили коту и установили Дию себе?
все по ГОСТу!• 13 января 2022
Ответ дляЗалатавая
А Ви уважно читали те, що сюди принесли?
Залатавая
• 13 января 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не хамите.
все по ГОСТу!• 13 января 2022
Ответ дляЗалатавая
Не хамите.
Та де ж я хамлю? Я уточнюю. Не хочете розібратися в питанні- не треба
Залатавая
• 13 января 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Дальше пишут, чтотзашли через банк id. Пароль могли и не менять
Коренная киевлянка• 13 января 2022
Ответ дляЗалатавая
Як могли зайти в банк id не знаючи даних власника?
Залатавая
• 13 января 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Нет, не в банк. Когда сим-карту перевыпустили, зашли в Дию через банк id,не через пароль