Сижу_и_плачу• 13 января 2022
Спорт.С чего начать?
Всегда ненавидела спорт.Даже два раза отжаться не могу.Вообще не выносливая.
Сейчас хочу стать немного сильнее,да и для фигуры полезно.Что посоветуете?Нужны какие-то легенькие тренировки для начала
правильно пишуть - пілатес, йога
також раджу ходити по біговій доріжці, орбітреку, аква аеробіку, плавання, танці - що йде на душу.
також особисто я люблю групові заняття - за компанію веселіше. подивіться, що пропонує ваш чи найближчий спортклуб - і підіть спробуйте.
а зараз вдома я займаюсь по ютьюбу - там безліч комплексів на всі смаки. я ходжу під музику 5000 кроків, не треба ні бігової доріжки, нічого.
наКоблучках• 13 января 2022
Куда готовитесь, автор, в соревнованиях по какому виду спорта хотите принять участие?
Жена сантехника• 13 января 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Я такая же, хочу йогу попробовать.
Очень сложно, лучше начните с чего-то другого
Баба-царьлебедь• 13 января 2022
Ответ дляВалькірія
правильно пишуть - пілатес, йога
вы на улице ходите?
Баба-царьлебедь• 13 января 2022
Ответ дляВалькірія
ні
а що?
на улице холодно и скользко, поэтому спрашиваю.
т е. дома? а как? просто поднимая высоко колени?
Ответ дляБаба-царьлебедь
заходите на ютьюб.
пишете - 5000 кроків.
вам випадає мільйон відео, з будь-якою музикою.
вибираєте собі до вподоби.
ходите і отримуєте задоволення.
все показують, коліна і т.п.
пишете - 5000 кроків.
вибираєте собі до вподоби.
ходите і отримуєте задоволення.
все показують, коліна і т.п.