Фима Собак• 14 января 2022
При мастурбації під час оргазму поколює матка. В чому може бути причина?
Фима Собак
• 14 января 2022
Ответ дляКрейсерАвроровна
Полип ?
Восени не було. Поліп дає поколювання?
КрейсерАвроровна• 14 января 2022
Ответ дляФима Собак
Восени не було. Поліп дає поколювання?
У меня - да
Фима Собак
• 14 января 2022
Ответ дляХуАнита
Инфекция. Точнее ответит гинеколог
У мене партнера не було рік. Тричі була в гінеколога за останній рік
Сыро_Ежка• 14 января 2022
цікава така тема. Ви не думали звернутися до фахівця? Порадниці всезнаючі, але все таки...
Бюст Березуцкого• 14 января 2022
Ответ дляСыро_Ежка
тема действительно интересная - я вот задумалась, что автор так уверенно пишет, что покалывает матка. а может и не матка? а может особенность такая оргазма? в то же время - стало интересно, а у меня не покалывает? может проверить?
бред бредовый
Сыро_Ежка• 14 января 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
бред бредовый
я б теж не проти перевірити, але на роботі...
Фима Собак
• 14 января 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Недавно була в гінеколога, влітку ще повне обстеження проходила. Так уже не хочеться знову, щоб там копирсались. Тобто недавно усе було добре. Інших симптомів немає. Лише поколювання. Якби були інші ще симптоми, то лікар звичайно відштовхувався б він них. А так просто поколювання, усі обстеження в нормі.
Можливо у когось був такий досвід, то хоч буду знати що сказати лікарю, де шукати... Якось так
Фима Собак
• 14 января 2022
Ответ дляТульский пряник
Почему уверены, что матка? Может мочевой?
Не знаю, що саме. Просто всередині під час оргазму. Більше не поколює зовсім. Тому і написала, що матка. Колись в дитинстві коли були болючі кд, то якесь схоже поколювання ніби було
Сыро_Ежка• 14 января 2022
Ответ дляФима Собак
може техніка у вас не така...може місячні скоро
Фима Собак
• 14 января 2022
Ответ дляСыро_Ежка
У мене зараз кд. І до речі мастурбація у мене раз в 1-2 міс. Минулого разу теж це робила під час кд. От мабуть і відповідь
Спробую зробити це всередині циклу
Гладковыбритый шишун• 14 января 2022
а покалывание такое как будто после онемения или прямо иголкой так серьезно прокалывает? т.е. это из разряда ’мурашки’ или больно?
Голубая устрица• 14 января 2022
Ответ дляФима Собак
А зачем так часто у гинеколога бываете?!
И это может быть и не матка вовсе, в чём такая уверенность?
Фима Собак
• 14 января 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
Як при схватках, але в легкій формі
Гладковыбритый шишун• 14 января 2022
Ответ дляФима Собак
Як при схватках, але в легкій формі
при родах матка спазмируется, при оргазме возможно тот же механизм у вас. ну или кд виноваты. проведите эксперимент в середине цикла)
Фима Собак
• 14 января 2022
Ответ дляГолубая устрица
Виділення були минулого року. Свічки виписували.
Влітку пішла бо пройшло півроку.
А перед новим роком восени точніше знову виділення турбували і це при тому, що сексу з чоловіком у мене не було рік. Я все думаю а раптом хвороба проявилась, яка була скрита. Тому і бігаю
Влітку пішла бо пройшло півроку.
Фима Собак
• 14 января 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
Так, спробую))