ИМХОля• 16 января 2022
SPC ламінат. Як в експлуатації, відгуки?
В будинку плануємо зробити всюди теплу підлогу. З покриття підходить плитка або цей спц ламінат. Плитку не хочу, а про цей ламінат хотілося б почути реальні відгуки. Чи не царапається, якої фірми брали, чи задоволені?
муха в кедах• 16 января 2022
А так это и есть кварцвинил. Ну неплохой, у знакомых ходили смотрели, но мне он как линолеум. У себя всё-таки ламинат постелили, а на тёплые полы плитку.
ИМХОля
• 16 января 2022
Ответ длямуха в кедах
Це інше, напевно, ніж кварц вініл. На лінолеум взагалі не подібне. Дивилась на зразках в магазині, то твердий, а зверху малюнок як у плитки під дерево, теж рельєфний.
ИМХОля
• 16 января 2022
Ответ дляStelllaA
Я себе смотрю, говорят 0.3 для дома нормально, 0.5 офисный вариант, но мне все консультанты в голос сказали 0.3 не брать. Плюс вижу укладку некоторых на стенде и мне не нравится шов, какой то гуляющий. Послушаю про толщину и фирму , кто что укладывал
В моєму місті (майже село) є тільки фірма Hard Floor. Досить широкий вибір зразків, товщина починається від 4 мм, зносостійкість позиціонують як 55 класу. Китай, але продавці кажуть що нормальний.
Планшетница• 17 января 2022
Ответ дляИМХОля
А что за город? Заинтересовали таким ламинатом. Мне нужно положить возле порога . Плитку не хочу.
ИМХОля
• 17 января 2022
Ответ дляПланшетница
Львівська обл.
Але цей ламінат можна і через інтернет замовити. Отакий
Планшетница• 17 января 2022
Ответ дляИМХОля
Львівська обл.
Дякую.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 января 2022
Ответ дляИМХОля
Дивлюсь теж на цей ламінат. Це інше ніж кварцвініл, він твердий, кварцвініл гнучкий. Склад різний. Кварцвініл витримує 28 градусів нагрівання, spc до 42. Автор, ви вже обрали фірму?
Цей матеріал досить новий, непоширений ще і дорогий.
ИМХОля
• 26 января 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так, вже обрала. Фірма Hard Floor, колекція Evolution