Помогалочка• 20 января 2022

Просто історія

Історія сусідки.
Біля мене живе сімя: тато, мама і дочка. Тато алкоголік із стажем, мам- жертва і дочка. Хата в них стара розвалюха, паркан валиться, одним словом - бідося.
Дочка із 14 років зустрічалась із хлопцем. Зараз їй вже 23. Одружилася з ним, він дуже добрий, не п"є, роботящий. Народивсяв них один хлопчик, потім другий. Чоловік почав їздити на заробітки. Збудував ще одну хату в них на подвірї, гараж. Дітям купив батут, сам зробив з дерева дитячий майданчик, пісочницю для дітей. Біля хати і в хаті все сам робив. Коли приїжджав з-за кордону то просто від дітей не відходив, гуляв, грався з ними...
І от новина! Поки чоловік на заробітках, жінка знайшла собі іншого, таксиста. Той ввечері приїжджає по неї, а рано привозить. Чоловіка винала, діти розказують, що мама вже любить другого а не тата. Які пересктиви з таксистом вона собі уявляє не знаю, але чоловік приїжджав, просив одуматися, навіть ладен простити її, а вона ніяк.
Хата та нова не добудована, тільки коробка накрита, на подвірї знову срач розвели, бо нема кому робити, з дітьми вже ніхто не бавиться, самі гуляють.
Пишу і дивуюся. Які ж бувають баби дури....
Мой_ужин• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
Мала людина шанс на нормального чоловіка і життя в комфортних умовах і той просрала.
Знаете, у родителей наркоманов/алкоголиков, обычно и дети становятся такими. Буквально 1-2% детей из таких семей наоборот вырастают с отвращением к наркотикам и становятся нормальными людьми. Так же и дети из таких семей как вы описали. У нее был этот 1%, но пример из детства не даёт иметь хорошую семью и она ее разрушает. Ее пример - тиран, грязь, нищета.

Мой_ужин• 20 января 2022
Ответ дляНервогенератор
Те що ви сусідка, ще не значить що в курсі який він чоловік і які в них відносини. Ви в курсі що самий треш відбувається саме в таких гарних сім´ях і чоловіки на людях хоч до рани прикладай, а на одинці монстр. Підглядати із-за паркана як він з дітьми грається, ще не означає що він суперова людина
Там где треш женщины в ночь с таксистом не уходят.
Добрый Йиннот• 20 января 2022
Не всегда все однозначно.
Вот со стороны мужчина кажется святым: и мастерит что-то, и на заработки, и с детьми.
Но каков он за дверью спальни - никто не может оценить.
Возможно, он жену ’строит’. Или в интимных делах проявляет странности.
Не сто́ит резко делить семью на святого мужа и коварную жену.
Мой_ужин• 20 января 2022
Ответ дляГлас_Народа
Це може говорити не про нормальність, а про обмеженість і недалекість.
Или о любви и вере, что всю жизнь проживут.
Нервогенератор• 20 января 2022
Ответ дляМой_ужин
Вы не можете знать что делают все. Кто-то не уходит, кто-то уходит.
Мой_ужин• 20 января 2022
Ответ дляНервогенератор
Ну так же как и вы не можете знать треш там или нет.
Нервогенератор• 20 января 2022
Ответ дляМой_ужин
Я не писала что там 100% треш, а что никто кроме них не знает правду.
ХвостПистолетом• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
Вы видите внешнюю картинку, а он мог ей ежедневно говорить о том из какого говна он её вытащил, как она белолашная без него пропадет и что никому такая не нужна.
ХвостПистолетом• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
А клепка в голові від кого? Ще б можна зрозуміти, що чоловік її бив чи принижував, а він все для сімї робив.
Проблема, що вона не мала досвіду з іншими чоловіками, все таки від 14 років зустрічалися.
Думає, напевно, що ще буде мати сотню таких, що її будут на руках носити.
Життя навчить.
Да откуда вы знаете что там было за закрытой дверью?! Я тоже полгода ждала момента когда бы сбежать от мужа с маленьким ребенком. А все думали что у нас самая счастливая семья и что он жизнь за меня отдаст. Потому что при выходе на улицу - он превращался в идеал и я понимала что мне никто не поверит какой он.

ХвостПистолетом• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
Те що він нормальна людина, можна судити по тому, що він вкладав свої гроші у чужу власність. Будував би на нейтральній території, то хоч продати можна було б ту будову. А так всі його гроші і праця пропали, бо збудовано на чужому вже подвір’ї.
Ні вони не продадуть бо подвіря, ні не докінчуть, бо грошей не мають.
Это ни о чем не говорит. Есть люди которые упиваются двойной ролью мечтаженщины/садист. А есть те кто так делает чтобы никто женщине не поверил какой он.
Ход конём• 21 января 2022
Я так же благодарна первой жене моего мужа. Не ценила она счастье и таскалась с кем попало.
А я уже за 15 лет знаю прекрасно своего мужа во всех ипостасях. Золотой человек!

А ещё считаю нашу невестку полной дурочкой, что бы имея все, выбрать себе на 10 году семейной жизни на СЗ «любовь всей жизни». Только любовь быстро закончилась. Осталась невестка у разбитого корыта ещё и с маленьким ребёнком от этого мужчины. Смотрю на неё… поезд ушёл… брат не простил, у него уже новая семья. Бизнес ещё лучше развивается. А наша невестка без денег локти кусает. Плюс о себе некогда думать - двое детей, родители ее очень очень болеют. А могло быть все иначе.

Никого не осуждаю, но все же призываю в таких историях думать о том, что будет год вперёд.