Помогалочка• 20 января 2022
Просто історія
Історія сусідки.
Біля мене живе сімя: тато, мама і дочка. Тато алкоголік із стажем, мам- жертва і дочка. Хата в них стара розвалюха, паркан валиться, одним словом - бідося.
Дочка із 14 років зустрічалась із хлопцем. Зараз їй вже 23. Одружилася з ним, він дуже добрий, не п"є, роботящий. Народивсяв них один хлопчик, потім другий. Чоловік почав їздити на заробітки. Збудував ще одну хату в них на подвірї, гараж. Дітям купив батут, сам зробив з дерева дитячий майданчик, пісочницю для дітей. Біля хати і в хаті все сам робив. Коли приїжджав з-за кордону то просто від дітей не відходив, гуляв, грався з ними...
І от новина! Поки чоловік на заробітках, жінка знайшла собі іншого, таксиста. Той ввечері приїжджає по неї, а рано привозить. Чоловіка винала, діти розказують, що мама вже любить другого а не тата. Які пересктиви з таксистом вона собі уявляє не знаю, але чоловік приїжджав, просив одуматися, навіть ладен простити її, а вона ніяк.
Хата та нова не добудована, тільки коробка накрита, на подвірї знову срач розвели, бо нема кому робити, з дітьми вже ніхто не бавиться, самі гуляють.
Пишу і дивуюся. Які ж бувають баби дури....
90x60x90• 20 января 2022
А вы чем лучше ее? Она таскается с чужими мужиками, а вы лезете в чужие трусы. Кто из вас хуже?
Помогалочка
• 20 января 2022
Ответ для90x60x90
Я, звичайно
Кому там слова не давали• 20 января 2022
Таких женщин много, в итоге затаскают ее, нарожает кучу детей и сопьется, вот и вся история.
90x60x90• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
Я, звичайно
Нимб в посудомойке заберите.
Вы не можете знать, какой ее муж по паспорту в быту и почему она стаскалась с таксистом.
Помогалочка
• 20 января 2022
Ответ дляКому там слова не давали
Мала людина шанс на нормального чоловіка і життя в комфортних умовах і той просрала.
Фенте Фря• 20 января 2022
Таких дур хватает. Среди них и первая жена моего мужа).
Спасибо ей большое)))
Глас_Народа• 20 января 2022
Ответ дляФенте Фря
Спасибо ей большое)))
Тоже таксиста нашла?)
Помогалочка
• 20 января 2022
Ответ для90x60x90
Нимб в посудомойке заберите.
Тільки що забрала, сиджу, пишу в ньому
СКИБИДЫШь• 20 января 2022
Може зі мною і не погодяться, але у визнанні дівчинки себе, роль тата важливіша за мамину. Побутове виховання від мамо, а от сприйняття себе, своєї жіночої гідності від тата
Помогалочка
• 20 января 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
А клепка в голові від кого? Ще б можна зрозуміти, що чоловік її бив чи принижував, а він все для сімї робив.
Проблема, що вона не мала досвіду з іншими чоловіками, все таки від 14 років зустрічалися.
Думає, напевно, що ще буде мати сотню таких, що її будут на руках носити.
Життя навчить.
Нервогенератор• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
Те що ви сусідка, ще не значить що в курсі який він чоловік і які в них відносини. Ви в курсі що самий треш відбувається саме в таких гарних сім´ях і чоловіки на людях хоч до рани прикладай, а на одинці монстр. Підглядати із-за паркана як він з дітьми грається, ще не означає що він суперова людина
Чебураха с перцем• 20 января 2022
Ответ дляКыся-брыся
Ну так на расстоянии это не семья, результат всегда один
не правда, мы так долго жили. Сейчас в Польше втроем.
СКИБИДЫШь• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
Маю перед очима подібний випадок. Тільки в нормальній родини був один хлопчик, мама вирішила, що чоловік надто приземлений і їй крил не вистачає. Знайшла собі метеликів в животі, а потім дитинку від романтичного персонажа, персонаж дитини не визнав. Живе тепер у батьків з молодшою дитиною, старший хлопчик залишився з батьком. Менший приходить в гості до старшого, називає колишнього татом, старший сперечається, що це тільки мій тато....коротше, чотири зламані долі, бо то не є нормальне життя.
Глас_Народа• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
Як вам сказати... дівчина з неблагополучної сім´ї, ніяких бажань і прагнень. В 23 роки дітей двоє,ні освіти, ні спеціальності, ні нормальної моделі сім´ї. Молода, хочеться уваги, романтики.
Помогалочка
• 20 января 2022
Ответ дляНервогенератор
Те що він нормальна людина, можна судити по тому, що він вкладав свої гроші у чужу власність. Будував би на нейтральній території, то хоч продати можна було б ту будову. А так всі його гроші і праця пропали, бо збудовано на чужому вже подвір’ї.
Ні вони не продадуть бо подвіря, ні не докінчуть, бо грошей не мають.
Глас_Народа• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
Життя навчить.
І звідки ви знаєте, який він чоловік для дружини ? За дверима чужої спальні іноді жахливі речі.
Помогалочка
• 20 января 2022
Ответ дляГлас_Народа
Так зустрічалася з ним з 14 років.
Лагшмивара• 20 января 2022
Ну скажем м так яблочко от яблони далеко не падает . Какая у нее семья была так и она свою строит по модели родителей не дорожит ни своими детьми ни хорошим мужем .
Глас_Народа• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
Це може говорити не про нормальність, а про обмеженість і недалекість.
Глас_Народа• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
Так зустрічалася з ним з 14 років.
Ви ще скажіть, що мама з татом вчили, який хлопець нормальний, а який ні.
Засомневаю• 20 января 2022
Ответ для90x60x90
А ви з тих,що не проти погуляти з таксистами?
Диверсификация• 20 января 2022
Ответ дляКыся-брыся
Не всегда один. Я бы себе не хотела таких отношений, но вот у подруги муж уже 15 лет так ездит не заработки, она себе ни в чем не отказывает, ребенку тоже, квартиру купил. И норм. Она была загуляла, но не долго, и муж не узнал. Она не глупая просто чтобы такого мужа терять.
90x60x90• 20 января 2022
Ответ дляЗасомневаю
А чем таксист отличается от вашего мужика? Профессией?
Ответ дляПомогалочка
В своем селе тоже поголовно наблюдаю такую ситуацию, редко кто хватается за шанс и ценит хорошее отношение
Нервогенератор• 20 января 2022
Ответ дляПомогалочка
Так може він будував на чужому подвір´ї, бо свого не захотів купить?
Умничка-помощничка• 20 января 2022
Ответ дляФенте Фря
Спасибо ей большое)))
+💯, у меня такая же история)
Мой_ужин• 20 января 2022
Ответ для90x60x90
А вы зашли, прочитали, и вперёд автора гадить. Действительно, кто хуже?