Copy-Paste• 20 января 2022
пересування в умовах воєнного стану
В Україні набув чинності порядок встановлення обмежень на пересування в умовах воєнного стану Джерело:
З 20 січня набув чинності "Порядок встановлення заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан", затверджений Кабміном 29 грудня 2021 року.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
Запровадження такої заборони або обмеження на вибір місця проживання здійснюється військовим командуванням на основі указу Президента про введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях і полягає у забороні декларування (реєстрації) місця перебування/проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан, зняття із задекларованого (зареєстрованого) місця перебування/проживання осіб на таких територіях.
Зі свого боку військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) самостійно або із залученням органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування приймає рішення про запровадження такої заборони або обмеження на вибір місця перебування/проживання осіб, яке має негайно доводитися до відома населення через ЗМІ.
У такому рішенні мають зазначатися обставини, що склалися в Україні або в окремих її місцевостях, і несприятливі фактори воєнного характеру, що створюють загрозу для населення та істотно знижують рівень забезпечення його життєдіяльності, та шляхи протидії таким факторам.
У рішенні також мають зазначатися обґрунтування необхідності та строки запровадження заборони або обмеження на вибір місця перебування/проживання осіб; перелік осіб, яким забороняється або обмежується вибір місця перебування/проживання; населені пункти, у яких запроваджується заборона або обмеження на вибір місця перебування/проживання осіб.
У рішенні також вказуються й інші заходи, що полягають у забезпеченні виконання указу Президента про введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях.
Copy-Paste
• 20 января 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Дальше? Пост информативный или со дальнейшими умозаключениями?
ваши мысли по этому поводу, кто и что думает.
А я на шпагате• 20 января 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Обычная констатация факта - порядок приняли и он вступил в силу...
Продолжают запугивать...
КрытыхРынков• 20 января 2022
Ответ дляCopy-Paste
нагнетают, так страшнее...
Семен Семеныч• 20 января 2022
Ответ дляCopy-Paste
Мои мысли - будет день, будет пища. Нет сейчас военного положения. А читая посты тут, возникает мысль, что его прямо ждут, чтобы написать - а я же говорила!
ГейТуда• 20 января 2022
И? Закон про военный стан существует давно. И так же давно этим законом предполагается возможность ограничения прав и свобод, а также обмеження на вибір місця перебування/проживання осіб.
Сейчас просто урегулировали механизмы реализации.
Так в чем сенсация новыны?
Copy-Paste
• 20 января 2022
Ответ дляСемен Семеныч
при чем здесь посты.
если это официальное постановление)
а не просто баба маня на лавочке сказала.
З 20 січня набув чинності ’Порядок встановлення заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан’, затверджений Кабміном 29 грудня 2021 року.
если это официальное постановление)
Семен Семеныч• 20 января 2022
Ответ дляCopy-Paste
при чем здесь посты.
если это официальное постановление)
Ну набув. Ок. Военное положение есть? Или вам панику срочно с заламыванием рук навести хочется? Я уже Донбасс прошла. Хватит мне паники на мою жизнь
Copy-Paste
• 20 января 2022
Ответ дляГейТуда
Так в чем сенсация новыны?
не нравится, не читайте.
а я почитала, чтобы быть в курсе событий и решила поделиться.
ГейТуда• 20 января 2022
Ответ дляCopy-Paste
не нравится, не читайте.
Так вы с 2015 должны были быть в курсе событий. Именно тогда приняли закон и ограничили вас во всем.
Copy-Paste
• 20 января 2022
Ответ дляСемен Семеныч
вам нужно ждать пока военное положение введут?
Семен Семеныч• 20 января 2022
Ответ дляCopy-Paste
А истерика ваша к чему? Закон = введение военного положения? Поделились ? Спасибо
Copy-Paste
• 20 января 2022
Ответ дляГейТуда
откуда вы такие нервные)
вас кто то силой заставляет читать?
что за люди
вас кто то силой заставляет читать?
что за люди
ГейТуда• 20 января 2022
Ответ дляCopy-Paste
откуда вы такие нервные)
вас кто то силой заставляет читать?
что за люди
вас кто то силой заставляет читать?
что за люди
Ну вы ж тему создали с целью понагнетать и полеваться на Зеленского. Ах ко-ко-кокие нехорошие люди, как мааагли, совсем ахринеллли
Copy-Paste
• 20 января 2022
Ответ дляСемен Семеныч
где вы видите истерику?
или обсуждение новостей в вашем понимании и есть истерика?
на советчице можно только обсуждать когда выклянчат детские и субсидии?
или кого муж бросил?
или как часто жопу мыть?
ну и так далее
или кого муж бросил?
или как часто жопу мыть?
ну и так далее
Copy-Paste
• 20 января 2022
Ответ дляГейТуда
создайте свою тему и поцелуйте в задницу зеленского.
никто вам не мешает.
нагнетаете в теме только вы.
никто вам не мешает.
нагнетаете в теме только вы.
Семен Семеныч• 20 января 2022
Ответ дляCopy-Paste
где вы видите истерику?
или кого муж бросил?
или как часто жопу мыть?
ну и так далее
или кого муж бросил?
или как часто жопу мыть?
ну и так далее
Смайлики вот эти ваши в конце каждого предложения. Они обозначают истерический смех. Копипастить и я умею. Вы этот сделали с новостью, без единого коммента от себя лично и ждёте каких-то эмоций от читателей. Ну ок. Ждите!
Copy-Paste
• 20 января 2022
Ответ дляСемен Семеныч
вам отвечать себя не уважать.
это как в дерьмо вступишь и потом не отмоешься.