Пожарник• 21 января 2022

Блінкен . Промова в Берліні

Я прибув до Берліна у надзвичайно важливий момент для Європи, Сполучених Штатів, і я б сказав, для світу.
Росія продовжує збільшувати загрозу щодо України.
Росія виправдовує свої дії заявами, що начебто Україна становить загрозу її безпеці.
Це перевертає реальність з ніг на голову.
Чиї війська оточили чиїх?
Яка країна силою зазіхнула на територію іншої?
Чиє військо в рази перевищує інше?
Яка країна має ядерну зброю?
Україна - не агресор.
Україна просто намагається вціліти.
Було багато спекуляцій щодо справжніх намірів президента Путіна.
Але ,насправді нам не треба гадати.
Він нам сам неодноразово про це говорив.
Він закладає основу для вторгнення, бо не вірить, що Україна є суверенною державою.
Він сказав про це прямо президенту Бушу в 2008 році.
І я цитую: “Україна не є справжньою країною”.
Він сказав у 2020 році, і я цитую: “українці і росіяни – це один і той самий народ”. ... Мова йде не тільки про можливе вторгнення і війну.
Йдеться про те, чи має Україна право на існування як суверенна держава.
США та наші європейські союзники неодноразово зверталися до Росії з дипломатичними пропозиціями в дусі взаємності.
Поки що нашу готовність добросовісно діяти відкинули.
Бо ,насправді першочергово ця криза не про зброю чи про військові бази.
Вона про суверенітет і самовизначення України та всіх держав.

Да_Я_ТакаЯ_• 21 января 2022
І???
автор Пожарник • 21 января 2022
Канада надасть Україні кредит у розмірі 120 млн канадських доларів.
Кошти виділять у зв´язку з триваючими спробами Росії дестабілізувати Україну, заявив у п´ятницю прем´єр-міністр Джастін Трюдо, повідомляє CTVNews.

’РФ прагне економічно дестабілізувати Україну. Цей кредит допоможе їй підтримати стійкість. Ми також вивчаємо інші варіанти надання фінансової підтримки’, - сказав Трюдо.Канада хоче продовжити військово-тренувальну місію в Україні. Канада вносить суттєвий внесок до діяльності НАТО, зокрема продовживши операцію REASSURANCE у Східній Європі та беручи регулярну участь у повітряних та морських патрульних операціях, а також розширивши підтримку Канадою України через операцію UNIFIER.

https://gazeta.ua/articles/politics/_kanada-nadast...
Семена рукколы• 21 января 2022
Ой как хорошо сказал. Что дальше?
Крошка Енот• 21 января 2022
А кредит под какие проценты и кто будет отдавать,не сказал?
руки_Крюги• 21 января 2022
Удалено администрацией...
Цветик-семицветик• 21 января 2022
Не верьте этим шакалам в овечьей шкуре , это у них лица только простые и немного дебильные , а так это очень страшные люди .
Цветик-семицветик• 21 января 2022
Ответ дляПожарник

Уго , аж 120 млн. ну ни чего себе какие деньжища , во загуляет так загуляем .
вкрации• 21 января 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Думаю вы вряд-ли, хватает выродков-казнокрадов и без вас.
Цветик-семицветик• 21 января 2022
Ответ длявкрации
Удалено администрацией...
Гладиолус• 21 января 2022
Ответ дляПожарник

Да сколько можно брать те кредиты, отдавать чем? И главное, для каких целей его берут?