Стеклянная мышь• 23 января 2022

Вот Полякова без фильтров

Обычное лицо 40+
Почему говорят ,что она выглядит намного моложе ?
ПуФФынка_мисс• 24 января 2022
Ответ дляМуркамурковна
ні
якраз фросі вона казала шо нічого колоти не буде..бо він в неї мігрує.. і вона проти
тому постійно робить якісь массажі по 100-200 у.е за сеанс і все
Это она о филлерах, гилауронке говорила, он мигрирует, а ботокс мигрировать не может, она говорила что только ботокс

Муркамурковна• 24 января 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
передивлятись не буду
помню шо зараз в неї нема нічо наче...
тільки массажі
40каградусная• 24 января 2022
Ответ дляМуркамурковна
передивлятись не буду
помню шо зараз в неї нема нічо наче...
тільки массажі
Не факт, на початку карантину десь було її відео з косметичного салону, апаратний догляд. Все було б чудово, але вона не орієтувалася і близько в процедурі про яку згадувала, тобто вона її не робить, дуже не впевнено розказувала , наче радила, але тпк нехотя... то реклама салону не більше, тому може бути і ботокс і все, все все, все одно правди від зірок не почути, лиш те, за що платять

, а віде
Ух_ты_какая_я• 24 января 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Врут, конечно. С вашим склерозом всё хорошо - вы совершенно правы и правильно помните. И да, она хорошо выглядит в целом, с марафетом - вообще отлично! Но я в реальной жизни знаю женщин ее возраста и старше, которые, не имея ничего из того, что Полякова, выглядят лучше.
О, фух, спасибо))