Аноним_568• 16 января 2014
Стул Flora или грувер?
девочки, увидела такие стулья Flora или грувер, у кого есть такие ? что можете сказать? о
них? не царапаются? как служат?
Чижик Пижик• 16 января 2014
У меня есть барные стулья грувер, планирую купить и обеденные такие. Мне очень нравятся, не царапаются (правда они у меня около 6 месяц только), удобные и практичные.
фан L.O.S.T.• 16 января 2014
Я дивилася їх вживу. Грувер значно симпатичніший за Флору. Флора на фото ніби гарні а в житті виглядають простіше і грубіше.
Щодо зручності - вони начебто і зручні, але все одно врізаються в п’яту точку. Мій чоловік категорично відмовився на таких сидіти. У результаті замовили суцільні з цього матеріалу. Вони не такі цікаві, але зручніші.
Кажуть, в Києві зараз на складі немає ні Грувера, ні Флори, треба чекати лютого. В магазині тільки по 1 зразку стоять