Блондинка в Шоколаде• 01 февраля 2022

Учил 2 урока 4 часа, что делать?

автор Блондинка в Шоколаде • 01 февраля 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Уже лучше)
Ну, вам смешно, а мне хочется пропасть. Понимаю тех, кто исчезает.

Борисфенка• 01 февраля 2022
Ответ длямамаматоса
оце все вони і робили 2 години,що Вам вище написали...в мене такий же учень....я дуже розумію автора.
І в мене такий же учень, навіть два, ще й однокласник сина такий самий, уроки разом роблять.
Їм глибоко байдуже те навчання. Але я привчила швидко зробити домашку і гратися далі. Що неясно - пояснюю, інколи тупо підказую.
Переписуванням чернеток не страждаємо.
Ответ дляБорисфенка
Переписуванням чернеток не страждаємо.
А якщо все невірно переписали, то що? так і залишаєте? Цікаво розуміти , тому що я не маю такого досвіду, переписати не весь зошит, а спочатку 1 лютого, потім 1 приклад, потім 2, потім у задачі невірна відповідь зовсім.
Ответ дляБорисфенка
Переписуванням чернеток не страждаємо.
пояснюю, пдказую, він сам годинами не думає, тому я і в розпачі( допомогла, все перевірила, залишалось написати нормально
Борисфенка• 01 февраля 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Що можна невірно переписати з книжки? 20+4*5? Речення ’Мама мила раму’?
Сидите поряд, тицяєте пальцем ’В слові рама помилка, виправ букву’, пишете далі.
Ответ дляБорисфенка
Цікаве питання. Половину з першого, друге з другого завдання. Тицяла. Ридав.
Борисфенка• 01 февраля 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Та вам вже сто раз сказали, залиште в спокої з тим переписуванням, без толку, хоч десять раз перепише - все одно буде з помилками.
Пишіть з першого разу, з виправленнями. Бережіть свої нерви.

Ответ дляБорисфенка
они начали умножение многозначных, и задачи с уравнениями, то что вы написали, это было в 1 классе, в дистанционку.
Ответ дляБорисфенка
зрозумЕла
Ответ дляБорисфенка
какого иксу сичня хоч? Как издевательство.
Ответ дляБорисфенка
5значні вперше у них, він пропустив ще.
мамаматоса• 01 февраля 2022
Ответ дляНеваляшкина
Вы прямо описали нас
и о нас...
Борисфенка• 01 февраля 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я навмисне утрую. Множення в стовпчик - 8 цифр написати? Ну буде 3 з них виправлені, і що?
Задачі - печаль. Якщо легка - вирішує, якщо складна - підкажіть, наведіть на думку. З сотого разу чомусь навчиться.
Борисфенка• 01 февраля 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Три тижні в школу не ходив? Про те, що сьогодні новий місяць, забувся?
Ви сильно багато від нього хочете і доводите його до істерик і зневіри в себе. Краще взагалі уроки не робіть, чесне слово.
Ви справді не розумієте, що знущаєтеся з власної дитини і занижуєте його самооцінку?
Борисфенка• 02 февраля 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
5значні вперше у них, він пропустив ще.
Ну так поясніть. І ще тиждень кожного дня пояснюйте. І пальцем тицяйте, куди яку цифру писати. І цифри виправляйте, якщо не те написав. І коли дописав, закрийте зошита і йдіть варити борщ.
Переписування того, що він не зрозумів - це садизм. Результати ви побачили.
автор Блондинка в Шоколаде • 02 февраля 2022
Ответ дляБорисфенка
вот да, что там тех цифр написати, переписати?
Ответ дляБорисфенка
зрозумив.
мамаматоса• 02 февраля 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
цікаві ваші висновки - задовбали - це як? розумію, якщо постійно додаткові вправи, а тут тільки д/з
автор,не звертайте уваги, в мене такий же писака..
і нічого не змінюється...якщо даю волю самому робити матем,наприклад,то не тільки на години затягується, але 30 відсотків домашки буде вирішено не вірно...сьогодні так і було...мучуся,коротше,Вам бажаю терпіння,бо,часом,нам,мамам,його ой як невистачає...
Ответ дляБорисфенка
хай не робить, мені воно теж до сказу вже.

Ответ длямамаматоса
Да, было бы интересно, как ему без мамы.
Ответ дляБорисфенка
Он решал правильно, поэтому меня и удивило, что переписывает чушЬ
мамаматоса• 02 февраля 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
из черновика, бывает, что и из учебника мимо
и к меня такое...часто переписывает с ошибками..
особенно укр
Ответ длямамаматоса
особенно укр
у вас мальчик? какой класс?
мамаматоса• 02 февраля 2022
Ответ дляБорисфенка
Переписуванням чернеток не страждаємо.
тут не йшла мова конкретно про використання чернеток,тут взагалі про процес навчання..В мене і без чорнеток буде пів дня копатися...
Борисфенка• 02 февраля 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Тому що так влаштована людська психіка - переписування це дурна зайва робота і постійні помилки.
Ви якщо швиденько щось порахували на папірці, квартплату наприклад, потім на чистовик всі розрахунки переписуєте?
мамаматоса• 02 февраля 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
спробуйте разок...але від.кількості помилок потім не падайте в обморок...будьте кременем
.....успіхів Вам.
Ответ дляБорисфенка
в мене все у Приваті. А взагалі так, якщо невірно, переробляю.
Ответ длямамаматоса
.....успіхів Вам.
Я у глобальному сенсі, зовсім без мами. Не одноразово.
мамаматоса• 02 февраля 2022
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
у вас мальчик? какой класс?
мальчик в 4 классе.
Борисфенка• 02 февраля 2022
Ответ длямамаматоса
Тут про все одразу. Мої також будуть пів-дня копатися. Тому читають задачу, вголос говорять, що з чим множать, пишуть у зошити. Швидко, весело, з вогником, напоготові лопатка для взуття як кнут і неподалік смартфони на зарядці як пряники.