Таки в курсе• 07 февраля 2022

Заключити декларацію з педіатром в приватній клініці.

Скажіть будь ласка плюси, консультації і деякі аналізи безкоштовні.
Зараз в державній підписали декларацію, в не робочий час не бере трубку лікарка, я розумію що вона не на роботі чи вихідна, але різні ситуації бувають.
Якщо хто підкаже м. Лівобережна, Дарниця, Чернігівська, хто заключив і вам подобається.
Носки на подтяжках• 07 февраля 2022
В мене в Мій лікар, але від такого як у вас в державній, ви і в приватній не застраховані. Я йшла за педіатром, який до цього вів дітей у державній п-ці

Мать драконов• 07 февраля 2022
На сайте клиники есть перечень бесплатных услуг и в хелси, кажется, должны быть прописаны условия общения с выбранным врачом
Сегодня не целуюсь• 07 февраля 2022
Перечень бесплатных услуг один для всех педиатров - хоть в частной они клинике, хоть в гос.
Сегодня сержусь• 07 февраля 2022
Уже больше трех лет декларация в частной клинике - все те же услуги, что и в гос. Только врач всегда на связи)
Дружная семейка• 07 февраля 2022
Что значит, в нерабочий час врач не на связи??
От скотыняка. Должна на тел сидеть 24/7 и ждать сообщений