Добрий вечір
Хто веде бізнес в інста і буває такий збій, яка причина може бути?
На добу зависає інстаграм, таке вікно з айфона, з андроїда не відкриває діалог повністю, а крутиться завантаження.
Будь ласка відпишіть, хто знає можливу причину (((
Ответ дляя Кукарача
Нарушения какие то может были?)
На зміні працює два менеджери, по скриптах скидаємо діалоги, в день 200-300 діалогів
Аноним Советчик• 10 февраля 2022
Ответ дляAleksiShop
Вот и ответ. Это много слишком, инста воспринимает вас как спамеров. Уменьшите активность, а то велик риск блокировки
Ответ дляАноним Советчик
Дякую за відповідь
я Кукарача• 10 февраля 2022
Ответ дляAleksiShop
Слишком большая активность, ещё и однотипные тексты
Ответ дляя Кукарача
Уже поміняли скрипти, зробили 3 варіанти кожного
2 дні тестували, оце ввечері знову зависло
Радостина• 10 февраля 2022
для такой активности необходимо как минимум развить несколько аккаунтов
Ответ дляРадостина
Так, в нас дуже велика активність, планувати збільшувати ще(( Але мабуть варто ще один акк