Тролю как могу• 17 февраля 2022
Или нет...
Талановитий чувак. Так витіювато та хитро оздобив: і путю цьомнув, і посміявся над ситуацією, і чинушів спробував не образити. Кому ще здається, що у Сліпакова обережна Муза?))
Хомяк с пастой• 17 февраля 2022
Слепаков иногда с матом борщит сильно, но в целом это ’творение’ на злобу дня зашло))
с_переулочка• 17 февраля 2022
Она с утра у меея в голове засела))) тоже мат не люблю, но тут пришлось на него закрыть глаза. Настоящая постановка прямо)))
Веселая моль• 17 февраля 2022
Для мене присутність його в ефірі 1 каналу говорить все про нього як про людину.
А так, ага, талановитий дядько.
Бродський взагалі геній був, а людина, казали сучасники, препаскудніша.
Тому, або віршики або честь, Сьома
А так, ага, талановитий дядько.
Тому, або віршики або честь, Сьома
Тролю как могу
• 17 февраля 2022
Ответ дляВеселая моль
А так, ага, талановитий дядько.
Тому, або віршики або честь, Сьома
А так, ага, талановитий дядько.
Тому, або віршики або честь, Сьома
Я рідко занурююсь у такі теми, тільки ситуативно. Кожен має право вибирати. Напевне в нього переважило бути ситим шутом, чим голодним, але вільним художником.