БлинчикБезСметанки• 21 февраля 2022

Від сьогоднішнього дня пишу тут...

Тільки Українською! Нехай з помилками і деколи суржиком. Але українською. Київ.
Называйте меня Повелитель• 21 февраля 2022
Підтримую!

Брынза• 21 февраля 2022
хороше рішення, правильне
ПолБатона• 21 февраля 2022
Только тут или везде?
Бла бла бла• 21 февраля 2022
І це прекрасне рішення!
Работать надо• 21 февраля 2022
Захоплююсь!
Мини-бикини• 21 февраля 2022
Чому так?
Директриссимо• 21 февраля 2022
І що?

Я можу теж українською писати, але від цього моя думка щодо політичної ситуації в Україні не зміниться!
Грабля• 21 февраля 2022
Я теж завжди планую українською писати, але николи ії не вчила, тому боюся, але теж буду пробувати)
Мини-бикини• 21 февраля 2022
Ответ дляДиректриссимо
І що?

А яка Ваша думка?

СКИБИДЫШь• 21 февраля 2022
Это чтоб дамы из рашки не смогли прочитать и осмыслить написанное?!
ПолБатона• 21 февраля 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
А как на украинском будет «квартира иво?»
Играю_на_кларнете• 21 февраля 2022
Мені важно висловлювати свої думки українською. Розмовляю здебільшого російською мовою, українською тільки на роботі або якщо співрозмовнику комфортніше так спілкуватись. Деякі говорять, що я кацапюга )) Але я не вважаю, що російська мова заважає мені любити україну і бути українкою.
На иголках• 21 февраля 2022
Най буде!
Душка-свекровь)))• 21 февраля 2022
Ответ дляПолБатона
Только тут или везде?
Я, наприклад, всюди пишу й розмовляю українською. Проте я харків´янка й рідна мова для мене, на жаль, російська, тому в особистому житті користуюся нею.
Мини-бикини• 21 февраля 2022
Ответ дляГрабля
Я теж зараз пробую))
Вчу разом з дитиною у початковій школі, ще Т9 допомагає
Коко Шанель• 21 февраля 2022
И что ?
Для вас что то изменится от этого?
КАПСЛОЧНИЦА• 21 февраля 2022
Автор, підтримую. Прекрасна мова і прекрасна ідея. Сподіваюсь, великі вчителі тут не будуть виправляти наші помилки
СКИБИДЫШь• 21 февраля 2022
Ответ дляПолБатона
Хата на тата
Мини-бикини• 21 февраля 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я з Вами

Грабля• 21 февраля 2022
Ответ дляПолБатона
Квартира його?
ПолБатона• 21 февраля 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
А привычка встревать в чужой диалог к сожалению от языка не зависит
Директриссимо• 21 февраля 2022
Ответ дляМини-бикини
А яка Ваша думка?
Не буду казати, бо забанять
Аноним-ка• 21 февраля 2022
Теж тепер пишу тільки українською.
Десь з півроку тому почала.
Я українськомовна, живу в центральній Україні. А тут як треба щось написати, переходжу на російську, бо наче ж як більшість тут так спілкується.
А потім одного дня подумала, та якого фіга?
Треба кидати погані звички :)
Борисфенка• 21 февраля 2022
Нарешті! Вітаю!
Мини-бикини• 21 февраля 2022
Ответ дляДиректриссимо
Не буду казати, бо забанять
Зрозуміло
Бензопирен• 21 февраля 2022
А до сьогодня хто вам заважав?
Пиу!Пиу!• 21 февраля 2022
А я бы лучше английском. Хоть бы подтянуть его.
ПолБатона• 21 февраля 2022
Ответ дляГрабля
Квартира його?
Ну вот. Это как шутки пытаются переводить субтитрами сейчас. Криво. В «иво» весь цимес фразы.
Снегопадка• 21 февраля 2022
Ответ дляСКИБИДЫШь
Хата на тата
На иголках• 21 февраля 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Це не є гріхом чи зрадою. Ті, кому зараз 40+ виросли на російських класиках. Нас привчали мислити згідно прочитаного. Мізки треновані. Але згодом, ми все більше будемо балакати як тре) Ті зто сичать на вас, самі мови толком не знають. Белькотять на суржику, чи взагалі якісь придумані слова бовкають)