Чу Ча• 21 февраля 2022

Але є позитивний момент з цього трешу

Не знаю як хто, але ми( моя сім’я)дуже відчуваємо в своєму оточенні піднесений дух і любов до України. Ніхто не хоче покидати свої домівки. Така згуртованість. Так тішить мирне небо. Пішли прогулятися з дітьми і якось по-особливому дивимось на природу. Вчора якось аж надихатись неможливо.
Ми любимо свою країну і не хочемо чужого. Хочеться миру і спокою.
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Дивно, що ви порівнюєте громадянство з наявністю карти поляка
Карта поляка не дає громадянство Польщі. Цей документ лише підтверджує, що людина належить до польського народу, але проживає в іншій країні.
Ок, как вы считаете, ее муж пойдет на войну защищать Украину? Вопрос риторический))) Единство оно такое, да...)
На привозе• 21 февраля 2022
Ответ дляВолшебная палочка
А що поганого в тому, що людина поважає своє коріння?
А у вас немає батьківщини, вас хтось образив?
вы хто ?
Волшебная палочка• 21 февраля 2022
Ответ дляНа привозе
https://polish.com.ua/karta-polyaka-chto-nuzhno-zn... первая ссылка в гугле о вашей карте и как быстро можно получить с ней гражданство.

автор, вы кому врете о любви в стране ? мне или себе ? так мне все равно, что там у вас происходит.
а от себя не убежишь, как бы вы тут не распинались.
Чому ж декому в запоребрику не сидиться спокійно?
На привозе• 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
ну так муж автора уже это и показал. у знакомых погиб в ато мужчина, а муж автора в это время себе и детям карты поляка (просто так !) оформлял.....а сейчас так родину любят..так любят.....какое небооо голубоееее
Пленница SexShop-а!• 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Я дважды спросила, автор не ответила.
Только небо роднее, когда ты далеко от опасности и свекровь полячка.
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляНа привозе
а ваш муж в это время документы себе и детям делал ? карты поляков ? пока соседи в ато были.
документи зроблені ще до війни.
Якби Ви мали карту поляку і на руках певну суму грошей. Лишилися б в Украіні чи купили нерухомість в Польщі?
Коли купували житло. Війна вже почалась. купували дві квартири дітям. Тут, в Украіні.
І ще... Якби мали квартиру в Москві. де б пускали коріння?
Я знаю прощо пишу.
Хочу миру і спокою. хочу процвітання цій краіні. Хочу щоб мешканці любили і цінили те, що мають.
На привозе• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
документи зроблені ще до війни.
Я знаю прощо пишу.
та вы шо ?!!! оце вы одна это хотите )) аж тему создали, не поленились ))

на квартиры именно этим и заработали ? нащелкали тем ?
Хлопаю ресницами• 21 февраля 2022
Ответ дляЗубожиння
причем тут стокгольмский синдром?
Перечитайте старпост
Пленница SexShop-а!• 21 февраля 2022
Ответ дляНа привозе

Готова поспорить, сейчас автор закроет тему.
Зубожиння• 21 февраля 2022
Ответ дляХлопаю ресницами
Перечитайте старпост
Перечитала.
Стокго́льмский синдро́м — термин, популярный в психологии, описывающий защитно-бессознательную травматическую связь, взаимную или одностороннюю симпатию, возникающую между жертвой и агрессором в процессе захвата, похищения и/или применения угрозы или насилия.
Так где тут жертва и агрессор?
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Жодного разу не «косила там гроші» ні я, ні моя сім‘я. Працюємо в Україні, сплачую податки в тд
Так а почему хотели, чтобы сын учился в Польше, если в Украине все так прекрасно?
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляНа привозе

Вам не подобається тема є інші.
Мене дивують люди... Ну, скажіть де Вам буде краще? Людина сама кує своє життя. Де б Ви не були, Ви ж залишитесь з такими думками.
Що Ви пропонуєте? Ненавидіти краіну в якій народились моі діти? Іхати до іншоі краіни бо Ви б так чини?
Ми господарі в себе в дома. Де інде ми чужинці.
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
А чому діти ідуть навчатися в інші міста, краіни? усі там лишаються?
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Так а чем вас Украина не устраивала в обучении, если вы такой патриот? Давайте конкретику, вы переливаете из пустого в порожнее в своих комментах
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Люди, що погано в тому, що любиш край в якому живеш?
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Когда ваш муж, брат и сын пойдут на передовую доказывать свою любовь к Украине? Давайте конкретные ответы, жду
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Чого Ви так завелися? Така смішна.....
Якщо не доведи Боже війна - усі будемо захищати свою землю. І в Ато, і вдома. І якщо треба і я піду.
Але наголошую!!!!! Не хочу чужого, хочу жити в Украіні. Ростити дітей, чекати онуків.
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Чого Ви так завелися? Така смішна.....
Так война уже 8 лет, почему они не там с такой любовью?
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Чого Ви так завелися? Така смішна.....
Вот видите, вам смешно... потому что война не в Луцке. Очень удобненько вещать о любви из Луцка с картами поляка)))
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Тому що виконують тут свою роботу, яка також дуже важлива))) Стратегічно важлива.
І ще секрет. В моєму оточенні багато військових.
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Все втроем на стратегически важной работе и с картами поляка?)))) Вы заврались
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
і? Що по Вашій логіці нас тут тримає досі?
Чому відразу не планували своє життя десь за межами? Навіщо вгепали 60 тис в ремонт? Війна і тд. Карти поляка на руках. Все роспродати і в Польщу...)))
Не судіть по собі
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Не судіть по собі
Так вас держит то, что вы в Луцке, а не в Павлограде, например. А любовь к своей стране я не вижу в чем у вас проявляется. Вложить деньги в квартиры и ремонт не равно любить свою страну
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
А що вони в Украіні нам дають, карти поляка? чому ми досі тут?
сину лише 18... Про ато ще не було мови..
І я не хочу щоб він дути ішов. Я не хочу війни
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Ви бачили війська в Білорусі? Як далеко вони від Луцьку?
Як має виглядати людина, яка любить свій край?
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Хотите-не хотите, но война уже есть, и давно, просто не в Луцке, поэтому для вас это как-будто в другом мире происходит. Я же говорю, вы себя не сопоставляете с жителями других регионов, которые, как и вы, живут в Украине
Плакат с автографом зимы• 21 февраля 2022
Уже несколько дней вижу как ругаются люди на советчице, и в основном это украинцы,а не боты,как тут думают! Ничего положительного ,все пересрались как полоумные.
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
В мене родич декілька місяців як з Ато. Все було спокійно більш-менш. Зараз незрозумілі діі, абсурдні просто.
Війна гібридна . в повномасштабну не хочу вірити.
ЯяяКакаджамбо• 21 февраля 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
А я на работе двух сепаров обнаружила... предложила им билеты в Россию купить, не захотели...
А прочитала саперов
Амели на мели• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Дуже дегко любити свій край та Краіну, коли ти далеко від бойових дій, купуєш собі квартири, ремонти робиш, а десь там проливають свою кров хлопці, зовсім юні і по-свєму такі вже не наівні… Бо розуміють, шо кожен день для них як останній… А вас, авторша, аж тошно читати.