Чу Ча• 21 февраля 2022

Але є позитивний момент з цього трешу

Не знаю як хто, але ми( моя сім’я)дуже відчуваємо в своєму оточенні піднесений дух і любов до України. Ніхто не хоче покидати свої домівки. Така згуртованість. Так тішить мирне небо. Пішли прогулятися з дітьми і якось по-особливому дивимось на природу. Вчора якось аж надихатись неможливо.
Ми любимо свою країну і не хочемо чужого. Хочеться миру і спокою.
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляАмели на мели
Дуже дегко любити свій край та Краіну, коли ти далеко від бойових дій, купуєш собі квартири, ремонти робиш, а десь там проливають свою кров хлопці, зовсім юні і по-свєму такі вже не наівні… Бо розуміють, шо кожен день для них як останній… А вас, авторша, аж тошно читати.
то по Вашій логіці, якщо війна... треба тікати, якщо війна- значить це вже не моя краіна, якщо війна до ідихати, не хочу цим повітрям і дихати тд. Дивна логіка.
Моя тема про те, що війна, а розумієш, що ще більше любиш свій край. і цінуєш те, що мирне небо над головою. Що хочеш щоб так було завжди.
і якщо війна. Я ще більше перейматимусь своім краєм. Не долюблена Украіна, недооцінена. Украіна- це не щось химерене і захмарне. це ми з Вами. А вже кожна людина обирає, як дивитися на зовнішній світ.
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
’і якщо війна. Я ще більше перейматимусь своім краєм.’ (с)
Т.е. 8 лет в Украине войны нет и вы не ’переймалися’ своим краем?
Амели на мели• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Це з вашоі логіки. І вам вірно пишуть, що карти у вас недаремно зроблені. Коли сусід був в ато, то ви переймалися саме іми, картами поляка. Ви перша, яка втече до Польщі, при першій загрозі. Ви пишете «…сину лише 18... Про ато ще не було мови..
І я не хочу щоб він дути ішов.» Так розумієте, ніхто з матерів цього не хоче. Але бачите, у вас любов до неньки така собі, дистанційна, моя хата скраю, ну то й добре. Ви любите любити на словах, доки інші захищають зі зброєю в руках.
Пленница SexShop-а!• 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Вспомним уханьский самолет. Все смеялись над Санжарами, а как на западной то молились, то шины жгли быстро забыли.
Єднання воно таке...
Мы хорошие, мы за мир, душа болит, но вы держитесь.
шелковица_днепр• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Ви неправі. Чоловік і діти мають карти поляка. Свекруха наполовину полька. Її рідня в Польщі та Німеччині. Але ми нікуди не поїдемо. Наш дім тут. Ніде не буде краще ніж вдома. Ми щойно закінчили ремонт. Хочеться просто проживати своє життя тут разом з рідними.
так, ми теж нікуди не поїдемо
Ума Палата• 21 февраля 2022
Ответ дляМиззери
Завидую вашему вознесенному духу, у меня какое-то постоянно ощущение грозовой тучи на головой( хоть я и спокойна но это очень давит и морально выматывает
Так она из Луцка, к ней грозовая туча не дотянет!
Piper Halliwell• 21 февраля 2022
Удалено администрацией...
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляАмели на мели
Ще раз. Карти зроблені до війни і до ато...треба подивитись може іх вже треба поновляти))))
І якщо так заділи карти... Знаєте чим це відрізняється? з картами люди виідуть за бажанням в Польщу, але не клакатимуть іі в Украіну.
Силиконочка• 21 февраля 2022
Ответ дляМаурита
А Вы читали до конца этот доклад? Выезд в пятницу-субботу из Киева 700 тыс человек-это норма для этого времени. В воскресенье все обратно вернулись
’корінні’ кияни на малу батьківщину поїхали
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Удалено администрацией...
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Ви мене хочете навчити любити Украіну? Розкажіть як треба перейматися? І скільки вояк померло з ЗУ... совість Є??? Чи Вас бентежить, що моі живі?
Я дивуюсь адміністраціі сайту. Чому Ви не блокуєте іі для ворожоі краіни?
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Удалено администрацией...
Ви хочете війни?
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Про совесть это вы себе вопрос задайте. У вас же войны нет, как оказалось
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Ви хочете війни?
Ее никто не хочет, но она есть. Только не в вашей картине мира
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Ви читали моі пости?
Скільки Вам лишилось до виплати?
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Так. Гібридна війна, АТО. Але Ви хочете повномасштабну?
Galina_vinsport• 21 февраля 2022
идти защищать непосильную коммуналку, сумасшедшие цены? нетушки, извольте.. я бы предпочла свалить отсюда
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
На територии Украины есть война. Вы готовы защищать только свои квартиры и ремонты? Тогда причем тут любовь к Украине?
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Ви на фронті?
Готова захищати своіх рідних людей, яких люблю. Не хочу війни. Хочу мирного неба. Вірю в дипломатичну площину у цій ситуаціі, що склалась.
А любов до Украіни то як?
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Ви на фронті?
А любов до Украіни то як?
Удалено администрацией...
ЯяяКакаджамбо• 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Так а почему хотели, чтобы сын учился в Польше, если в Украине все так прекрасно?
Потому что в Польше любых детей любят, граждан и нет, и выучат, и денег дадут, Евросоюз настроен что б наша молодежь осталась в Польше
Продавец овец• 21 февраля 2022
Ответ дляЗдесяЯ
Дай Бог что бы в реальности были такие желания в головах. А то, почитав Советчицу, я совсем приуныла. Ненависть, злоба, убить, убить, убить... Честно, страшно было на улицу выходить, вдруг с порога: Чей Крым? А я неправильно отвечу...
Я тоже боюсь этого вопроса
Стараюсь морозится, и не отвечать
Откуда я знаю, что думает та, другая сторона
ЯяяКакаджамбо• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Тому що виконують тут свою роботу, яка також дуже важлива))) Стратегічно важлива.
І ще секрет. В моєму оточенні багато військових.
Пограничников что ли?
Вся в кредитах• 21 февраля 2022
Ответ дляЖерица ночи
Я между прочим написала внизу, что в чем-то они правы)
Или вам ТАК сильно захотелось ФЭ высказать, что вы не читали?)))

И мне кстати не чуждо
Спокойно перейду и на укринский, и на польский.
Да, захотелось, имею право. А вас почему задело?
Глас_Народа• 21 февраля 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Удалено администрацией...
100%
автор Чу Ча • 21 февраля 2022
Ответ дляКнопкотык
Удалено администрацией...
Перечитайте мій пост перший і інші. Але кожен судить по собі.
Люблю свою краіну. Вона не досконала, але найрідніша.
Тут народилися моі діти. Тут проходить моє життя. Я повністю відчуваю себе украінкою. Не уявляю себе за іі межами.
Зараз понад усе хочу щоб було мирне небо. Хочу щоб по всій територіі нашоі держави був мир та спокій.
Сеточка• 21 февраля 2022
Ответ дляЖерица ночи
Та не...ноль згуртованости
Я почитала обсуждение возможного наплыва беженцев в Львов в группе города ’Твое мисто’
Это ж капец
Как они НАС ненавидят. Так же как Росиию, восток Украины и все что не запад.
ЧТо мыпринесем свою ’рузьку мову’ и испортим настоящий украинский Львов. Дети в садиках и школах начнут по-рузьки итд
Ну и там по мелочи еще заяв, что работу отберем и проч.

В чем-то они правы и понимаю их, но о згуртованности это не говорит:(
Ничего нет страшнее теток-западенок. Об этом многие говорят.
Кнопкотык• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
Ну вот, опять никакой конкретики В ваших постах есть про 2 квартиры, ремонт, карты поляка у мужа и детей, никто из мужчин вашей семьи Украину не защищал, так где там про любовь к стране? В чем она у вас проявляется?
Амели на мели• 21 февраля 2022
Ответ дляЧу Ча
пАлАвинкА• 21 февраля 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Удалено администрацией...
У меня есть возможности уехать в Турцию. Сестра там замужем. Они всегда нам рады и приглашали к себе. + у нас есть сбережения на примерно 1,5-2 года спокойной жизни в Турции даже в арендованном жилье + у меня удаленная работа из любой точки мира. Хоть в лесу работай, лишь бы был интенет. Но мы еще здесь. Я не хочу покидать свой дом, город. Я здесь родилась и прожила 41 год. Уезжать в другую страну совсем не хочется.