🙏 *Друзі! Будь ласка, поширте цю інформацію як можна більшій кількості знайомих.*
Якщо Ви, чи Ваші знайомі планують виїзд до Польщі в зв´язку з ситуацію в Україні та якщо у Вас є БІОМЕТРИЧНИЙ ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ, *не просіть про статус біженця!*
*Чому?*
Якщо Ви отримаєте статус біженця, *Ви не зможете офіційно працювати в найближчих 6 місяців.*
Щоб не бути без роботи в чужій країні при наявності біометричного паспорту, в´їжджайте до Польщі в рамках безвізвого руху. Таке розв´язання дозволить Вам легально працевлаштуватись на роботу в Польщі.ℹ️
*Чому?*
Терлускончик• 24 февраля 2022
а точно ли выпускают? мой брат из Чехии написал, что его знакомый пограничник говорит что границы закрыты. с Молдовой тоже
ℹ️ Як Українці, можуть просити про міжнародний захист в Польщі?
1. Потрібно прибути на кордон.
2. Повідомити польских прикордонників, що Ви «потребуєте міжнародного захисту» або статус біженця.
3. Подати заяву про надання статусу. Після подачі ви перебуваєте в лагері для біженців або підписуєте відмову і покидаєте лагер.
❗ Для отримання міжнародного захисту та в´їзду до Польшу - Вам не потрібен закордонний паспорт.
*ВАЖЛИВО!*
Особа що перебуває на кордоні Польщі та просить прикордонника про перетнутин кордону з метою подачі заяви на міжнародний захист в Польщі повинна бути допущена на територію Польщі. Працівники прикордонної служби зобов’язані прийняти заяву.
Право на складення заяви про статус біженця в Польщі, описано в Конвенції про статус біженців від 28 липня 1951 р. Є конституційним правом, гарантованим у ст. 56, уст 2, Конституції.
Відмова від прийняття заяви про міжнародний захист від особи яка є під юрисдикцією прикордонної служби, є грубим її порушенням.
1. Потрібно прибути на кордон.
*ВАЖЛИВО!*
Sharkarianka• 24 февраля 2022
Ответ дляБогдаРуся
а если только старый паспорт, можно выехать?
Можно.
Metal Militia• 24 февраля 2022
Ответ дляgwiazda
1. Потрібно прибути на кордон.
*ВАЖЛИВО!*
1. Потрібно прибути на кордон.
*ВАЖЛИВО!*
Я з сином можу їхати в Італію з українським паспортом? Здали на закордонні, але чекати 10 днів, боюся доведеться швидше втікати. Там батьки зустрінуть.
Ответ длястильс
Хто знає, як зараз перетинають кордон з Польщею? Тільки пішки?
Чи випускають чоловіків ? Чи тільки жінок та дітей?
писали, что можно на своей машине. Насчет мужчин, писали, что принимают тех, кто не призывного возрасте либо не призывной по состоянию здоровья
Важная информация !!!!
❗️❗️❗️Для всех кто сейчас пробует выехать с Украины!!
‼️Если у вас есть загран паспорт – Польша вас пропустит по биометрии
‼️Если у вас нет паспорта – вы можете прийти на польскую границу и попросить убежища в связи с военным положением – польская погран служба подтвердила то будет принимать людей с Украины.
‼️Военное положение в Украине позволяет выезжать без документов.
‼️Свидетельство о рождении, паспорт, водительское удостоверение, все, что угодно, просроченный паспорт.
‼️Если вам есть к кому ехать - имейте при себе адрес и контактные данные человека к которому едете . Есть шанс что вас не направят в центр для беженцев а сразу пустят . Если же нет где ехать - просите убежища и вас направят в центр для беженцев. Часть польских городов изьявило желание и возможность принять беженцев с Украины.
ВАЖНО‼️‼️
‼️Передвижение между областями закрыто в связи с военным положением
Всех мужчин от 18 до 60 лет Украина может не выпустить в связи с военным положением ( по информации за последнии пару часов от людей которые пересекли границу – пока что выпускают тех кто с визами , приглашениями и картами ).
ВАЖНО‼️‼️
Ответ дляgwiazda
Важная информация !!!!
ВАЖНО‼️‼️
Передвижение закрыто между областями-это до границы никак не добраться?