Предлагаю здесь отписываться о ситуации по районам, будет полезно. На сирены расчитывать наверное не стоит, сегодня мы их не слышали. Позняки/Осокорки
Ответ дляrivara
Звернення до власників веб-камер в Києві і не тільки❗️
Негайно перестаньте публікувати відео у вільний доступ та припиніть онлайн-трансляції!
Не допомагайте ворогу отримувати інформацію про наших військових
а в цій темі як гадаєте, може теж не треба описувати що як і де відбувається?
Тут сидять відписуються, а вони можуть це розцінювати як коректировку своїх ’цілей’!
Девочки заходим тут в тему
Жалуемся на пост инстаграм Канделаки и Баскова
Эти упырки за войну, а Канделаки вообще сказала что детский плач это постанова
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3107312-3
Full House• 25 февраля 2022
Девочки, что происходит? Бежать в убежище? Малой приболел, думали дома пересидеть.
Full House• 25 февраля 2022
Ответ дляju4iaann
А вы откуда?
Соломенка, слышим много взрывав, будто ближе, чем раньше были.
LarsonPeterson• 25 февраля 2022
Ответ дляFull House
да есть
Людмила с2019• 25 февраля 2022
Ответ дляksenafontiy
Троещина прям громко.....что это может быть
П’ять вибухів пролунали біля Київської теплоелектроцентралі № 6, деталі з’ясовуються.
Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко у Фейсбуці, передає Укрінформ.
«5 вибухів сталися з інтервалом в 3-5 хвилин біля ТЕЦ-6. Аварійно-рятувальні служби слідують туди. З’ясовуємо деталі”, - зазначив мер столиці.