IREN1382• 25 февраля 2022

Правда,что в Западной уже нереально найти жильё?

Тарас Бульба• 25 февраля 2022
Едьте в Черновицкую область найдете жилье

malva08• 25 февраля 2022
Неправда. Хіба що у Львові все зайнято.
Jekanchik• 25 февраля 2022
Глава области распорядился готовить санатории, школы на прием беженцев
Anjavoloschykk• 25 февраля 2022
Готуються школи і садочки приймати тих хто не знайде інше житло.Закарпаття.
halla-d95e• 25 февраля 2022
В Західній Україні можна без проблем в селах знайти будинок. Багато стоїть порожніх. Інша справа що всі хочуть в міста обласні центри
нова_Я• 25 февраля 2022
Ответ дляAnjavoloschykk
А переехать туда жить? если в центральной поменяется что-то, позже?
Blossom__• 25 февраля 2022
Во Львове найти жилье сложно. В других городах - не знаю.
brandomania• 25 февраля 2022
Ответ дляhalla-d95e
ми навпаки з міста Львів думаємо куди виїхати далі від центру
зранку була тривога, на щастя все обійшлось
Ля-Ля• 25 февраля 2022
Вчора я на власні очі бачила як ті , хто ще тиждень-два тому шукав в Франківську житло , перші ж зранку тікали ... Всі думали що Західну не зачепить . А воно й тікати нема куди

Ангелиночка31• 25 февраля 2022
Ні,не правда.Все реально!Житла є багато.
Asya.od• 25 февраля 2022
tayna11• 25 февраля 2022
📳 0 (63) 180 38 83 Тернопільщина
Для тимчасово переміщених осіб з областей України, де ведуться активні бойові дії!
rich0311• 25 февраля 2022
Віддалені села у Чернівецькій обл, пустують будинки