СветаNika• 25 февраля 2022

Дівчатка! Хто зараз в лікарнях Київ! На стаціонарі...

Дівчата, хто зараз, на даний момент в лікарні м.Києва, як у вас справи? Чи вас тримають, чи виписують, що вам обіцяють і що говорять... Як не зійти з розуму!!??
Аква Марина• 25 февраля 2022
Скорее всего, будут выписывать
Меня вчера не взяли в стационар
Одесса

sara2011• 25 февраля 2022
Николаев, детская вчера очень много выписали
Natusia 15• 25 февраля 2022
У районная больница, вчера выписали из всех отделений. Даже ковидное. Остались только самые тяжёлые
автор СветаNika • 25 февраля 2022
У мене сестра лежить в 7 дитячій, відділенні нефрологія, теж лишили лише трьох з тяжкими станами, всіх виписали... Господи, я хвилююся, як?? Лікар категорично проти, навіть стосовно переводу... (Можливо Львів)