Что будет дальше?
Ответ дляkamilla11
Для тих хто нагнітає та деморалізує - бан дальніше
Посидите , відпочинете - бойовий дух гляди тай повернеться 😁😁
Что вы говорите. У нас война! Что мне надо, радоваться?! Это страшно,и это правда сейчас твориться!
Ответ дляЮля Неюля
Как там в Польше?
Вкусно кормят?
А как вы видите откуда пишут?
Как можно посмотреть айпи?
Ответ дляМатильдa
Гляньте з іншого боку - за дві доби це опудало тільки обісралося на весь світ. Не має ніякого ’если россия наступит, то за пару часов возьмет всю Україну’.
Сумно, гинуть люди, величезні збиткі, але який в нас вибір, тільки триматися...(
Это точно, а то писали два часа хватит(
Но от своего бессилия мне страшно
Мы никуда не уехали, хоть и тут ничем помочь пока не можем
До конца я верила, что все будет хорошо
Но от своего бессилия мне страшно
До конца я верила, что все будет хорошо
Ответ дляKot.Murzilka
Это точно, а то писали два часа хватит(
Но от своего бессилия мне страшно
До конца я верила, что все будет хорошо
Но от своего бессилия мне страшно
До конца я верила, что все будет хорошо
Можете - вірте в перемогу, підтримуйте тих, хто зневірився, моліться, якщо вмієте.
У нас фронт інформаційний, ми теж повинні його тримати.
Coffee is Love• 26 февраля 2022
Ответ дляKot.Murzilka
Мабуть краще зараз просто прийти та написати, что вам страшно та потрібна підтримка.. бо якщо ми тут усі почнемо істерити - ніц з того гарного не вийде.
Ходіть ліпше обійму вас. Хоча ви ж кіт - то давайте краще почухаю.
Санька-4b93• 26 февраля 2022
Ответ дляЮля Неюля
Удалено администрацией...
Ну, допустим, моя жопа в приграничной зоне Харькова под обстрелами, что дальше? Сдаваться никто не планирует.
А вот у вас география широкая, судя по темам, Херсон, и Кременчуг, и Ахтырка.
lady.dziu2011• 26 февраля 2022
Ответ дляkamilla11
Поплакали - побєду наплакали ?
Сенс від вашого плачу ?
Війна ?? Та що ви ! Серйозно ?? Як же я не помітила ?😁😁
Сенс від вашого плачу ?
Удалено администрацией...