Вы слишите сейчас?
⚡ Понад 50 пострілів та вибухів, кулеметні черги в районі Шулявки та Зоопарку за останні 10 хвилин.
Терміново ідіть в укриття, це не жарти, рятуйте життя себе і близьких🇺🇦
Повідомляють журналісти ICTV
alybino4ka• 26 февраля 2022
Ответ дляtigrastaia
Вы дома или в убежище? Мы в квартире
Мы в квартире на 20 этаже
Ответ дляlelichka
В Васильків хочуть висадитися десантники. Але там сьогодні вже підбили парочку вертольотів і один великий літак з цими десантниками (десь писали що їх 80 на борту було).
Мрази пусть летят к себе домой
Kapitoshka-4fe1• 26 февраля 2022
Ответ дляLekaCH80
Есть кто из Вишнёвого? Вы дома или в подвале?
Дома
Мария32_22• 26 февраля 2022
Софиевская Борщаговка. Бахает не прекращая. Наверно это с Васильева слышно