WomAnn• 26 февраля 2022

Как думаете, во Львове безопасно оставаться?

Девочки, какие ваши мысли по поводу?
Nathalie27• 26 февраля 2022
Думаю, что сейчас нигде не безопасно

Bor bor• 26 февраля 2022
Нет, не безопасно.
___Nina___• 26 февраля 2022
Я у Львові. Вже сьогодні вранці сиділи у підвалах. Вчора теж кілька разів сиділи в підвалах. З продуктами і бензином ситуація як всюди. Біженців розміщують в школах
Svitlana7• 26 февраля 2022
Безпечніше ніж в Києві, але не безпечно загалом. Звідси стільки людей виїхало! Вулиці пусті, машин мало...
автор WomAnn • 26 февраля 2022
Ответ для___Nina___
Мы тоже во Львове. Но с Киевом не сравнить. Думаете, будет продолжение?
___Nina___• 26 февраля 2022
Ответ дляWomAnn
Хочеться вірити, що не буде. Але треба бути готовим до всього
kanni• 26 февраля 2022
Безопаснее в маленький городках и селах, подальше от областных центров, военных баз и стратегических объектов. Во Львове по нескольку раз за день воздушная тревога.