Evga32• 26 февраля 2022

Дівчата з невеликих міст, зайдіть

У вас організовується тероборона на місцях, якось взагалі говорить влада до людей, поясняює шось? Чи мовчить?
Frejehka• 26 февраля 2022
Так, я з маленького містечка. У нас все більш менш організовано.

Polz• 26 февраля 2022
Да
Nililens• 26 февраля 2022
Говорить. Інформація секретна.
Ідіть туди вам все скажуть.
Тут сидять деверсанти і випитують і читають все.
Ева2016• 26 февраля 2022
Так,все організовано
Де конкретно,не скажу
lenadav• 26 февраля 2022
В нас в селі були збори, всім все пояснили! Хлопці всі на звязку , ну і ми як потрібно буде!
juli344• 26 февраля 2022
Да. 2-3 раза в день мэр выступает в ФБ и на местном ТВ. Все рассказывает. Дал номер своего мобильного в открытом доступе.
Юлия 0811• 26 февраля 2022
Влада на місцях чудово працює. Тисячі добровольців, пункти прийому біженців.Все є.
Бажена25• 26 февраля 2022
Не з міста, село. Але все організовано. Інструктують
...ALENA...• 26 февраля 2022
Так

Просто Галюня• 26 февраля 2022
Все організовано, люди об’єднались як ніколи
Juliette-1412• 26 февраля 2022
Все організовано.
НамСвоюРобити• 26 февраля 2022
Вам нащо ця інформація?
Samer19• 26 февраля 2022
Да!! Все работают на защиту, никто не спит!)
Город не пишу.
Слава Украине!!
Cаванна• 26 февраля 2022
Везде работают, никто не спит
vikiss• 26 февраля 2022
Вважаю, що на такі питання не можна відповідати!
автор Evga32 • 26 февраля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Вам нащо ця інформація?
Яка??? Абстрактна інформація чи є в селах організація людей?
Може тому що в нас нема і мене це бісить. Чи у вас інші варіанти?
Я все розумію, але ці таблички вже перебор!
автор Evga32 • 26 февраля 2022
Ответ дляvikiss
На які, люди, ви трохи перебираєте!!! Я спитала де, чи як саме, чи скільки людей!???
vikiss• 26 февраля 2022
Ответ дляEvga32
Пишіть на своєму форумі притензії ! Не можна таке розказувати
автор Evga32 • 26 февраля 2022
Ответ дляvikiss
Яке????

vikiss• 26 февраля 2022
Ответ дляEvga32
Яке????
vikahma09• 26 февраля 2022
Я тільки що проїзжала селище Варварівка, Юрьївський район. Стоїть величезний знак указує направлення на всі напрямки. Рядом мужик куре, кажу чого знак не приберите, послав до голови громади, він до поліції, а знак так і стоїть. Зараз знайду де купить краску, вернусь сама закрасю. Їм нікому нічого не потрібно. От так!
vikahma09• 26 февраля 2022
Хтось іде в добровольцв, а комусь знак замалювать ліньки.
Aestas• 26 февраля 2022
Напишу про маленьке містечко де живуть мама і сестра з родиною. Одразу ж після нападу запрацював місцевий оборонний штаб. Створені інформативні сторінки в усіх соцмережах. Миттєво забули про чвари всі гілки влади, вгомонились усі місцеві розборки. Чітко виконуються всі розпорядження, тер. оборона на висоті - там усі мої знайомі з дитинства. Уже зловили 2х диверсантів. Сирена працює. В садках, школах організували спальні місця для тих, хто тікає чи в дорозі. Люди нанесли туди повно консервації, води, теплих речей. Взаємодопомога, підтримка величезна і армії і усіх хто поряд. Наші люди неймовірні. Пишу і ридаю. Пишаюсь дуже нашими прекрасними людьми. 💛💙
vikiss• 26 февраля 2022
Ответ дляvikahma09
Назва села відповідна.
Ви-молодець!
Тамара0104• 26 февраля 2022
Ответ дляAestas
Нащо розказуєте? Мовчіть про все!
Aestas• 26 февраля 2022
Ответ дляТамара0104
Нащо розказуєте? Мовчіть про все!
Я навпаки вважаю, що така інформація має бути максимально відомою. Усі з ким підтримою зв´язок - згуртовані, інформовані. І це дійсно маленькі міста і села. Перший страх минув, зараз усі сили на перемогу.
Тамара0104• 26 февраля 2022
Ответ дляAestas
Ну то хай напишуть де ще не готові і рашка поїде тією дорогою?
автор Evga32 • 26 февраля 2022
Ответ дляТамара0104
Та заспокойтесь уже, розходились. В темі не було жодного натяку про ’де’! А інформація про згуртованість повинна бути
colomija• 26 февраля 2022
Не розповсюджуйте інформацію, дівчата, такий стан. Тут попереджали. Максимально стримуємося. Ви краще не робите.
colomija• 26 февраля 2022
До чого ця ваша тема?