Через мой поселок третий день едут (бегут) в сторону запада дорогие автомобили. Сплошным потоком, сложно дорогу перейти. И за рулем в основном не женщины. Как их пропускают???
Біжать то вони біжать, але не випускають. Вчора не випустили чоловіка сестри з нею і трьома дітьми. А він комісований ще й на утриманні в нього 3 малолітніх дітей.
боюся, що так масово б не їхали, якби не було варіанта...
Я живу у Львівській обл, через моє місто проходить траса із Києва і Східної України. І така ж картина . Суцільна смуга автомобілів з Київськими, харківськими номерами... Так, за рулем більшість чоловіки
вчера друзей выпустили с тремя детьми. В 23.00 заехали на террит. Польши
Жилье сняли поближе к границе и едут туда